www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Мріє про новий інструмент, а збирає кошти не для себе…

02 Червня 2017 | Оприлюднив: | 34 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

«Артур, ти ростеш нормальним хлопцем!» — ці щирі слова сказав п’ятикласнику гімназії дідусь онкохворого хлопчика, для лікування котрого збирав кошти 11-річний Артур Крутяков.
25 травня юний піаніст провів благодійний концерт у Палаці культури, на який запросив друзів, знайомих. Серед них — відомі у місті люди, які є шанувальниками творчості Артура та відвідують усі його концерти. Цей творчий захід став шостим сольним концертом піаніста, три з них відбулися благодійно. Нагадаємо, раніше Артур збирав кошти на передову для учасників АТО, потім — для пораненого бійця Дмитра Блохіна. І ось — новий благодійний захід.
23 композиції були виконані піаністом для слухачів. Майстерне виконання дитиною складних музичних творів зворушило усіх. Зокрема, першу вчительку із ЗОШ №3 Ірину Олександрівну Голуб. Під час концерту вона не стримала сліз, зауваживши, що її учень не лише виконав твори на високому рівні, а й є доброю чутливою дитиною, здатною прийти на допомогу тим, хто потребує.
— Я почув історію Ярослава Лук’янчука з Пилипович і не вагався, що маю йому допомогти, — розповів Артур. — Він же — дитина і дуже хоче одужати… Радий, що вдалося зібрати для нього 1133 гривні.
Благодійні кошти піаніст передав бабусі й дідусю Ярослава, з побажаннями одужання. Рідні щиро подякували Артуру за підтримку, висловивши захоплення його добротою.
Вже після концерту мама Наталя розповіла, що її син давно мріє про нову «Ямаху», адже займається на старенькому піаніно. Втім, організовуючи сольні концерти, мріє здійснити в першу чергу мрії інших, а не свою…

Юлія КЛИМЧУК

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,