Змагання з шашок без «гросмейстерських» нічиїх

9-11 червня на базі міської ДЮСШ відбувся обласний чемпіонат із шашок-64 серед чоловіків і жінок. На змагання до Новограда-Волинського прибули спортсмени з Радомишля, Коростишева, Ємільчиного, Новоград-Волинського району.
Глядачі із захопленням спостерігали за грою майстра спорту з Новограда-Волинського, володаря кубку України (2014 р.) В.В.Осадчука, котрий у трьох видах змагальницької програми — класика, швидкі шашки і бліц — посів перше місце, вигравши всі партії.
Друге місце — в Івана Колесника (КМС, Новоград-Волинський). Третє — у Владислава Кульчицького (КМС, Радомишль).
Серед жінок, за підсумками трьох видів, місця розподілилися наступним чином: перше — Анастасія Ященко (Новоград-Волинський), друге — Софія Бойко (с.Токарів Новоград-Волинського району), третє — Вікторія Цвік (Радомишль).
Ці результати підтверджують, що Новоград-Волинський перебуває на лідируючій позиції в області у шашковому спорті.