www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Вітання 27/2017

07 Липня 2017 | Оприлюднив: | 260 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

10 липня святкуватиме свій 50-річний ювілей Петро Миколайович РОЮК з с.Майстрова Воля

Є ювілеї різні, але одна з найкращих дат, коли вітання шлють найрідніші, а тобі — лише «50». Щиро вітаємо тебе зі святом урочистим. дякуємо Богу, що ти є на землі. Хай над тобою небо буде чисте, радісно на серці, повно на столі. Хай стелиться життя розмаєм, і хилить щастя повен цвіт. Ми від душі тобі бажаєм здоров’я міцного і многая літ.

З повагою дружина, доньки та онучки

7 липня відзначає ювілей лауреат премії імені Лесі Українки обласного відділення Українського фонду культури, кавалер ордена «Звягель», режисер загальноміських заходів міського Палацу культури імені Лесі Українки — Ірина Іванівна Панасюк

Ваші роки — то Ваш скарб, їм ціни немає, кожен рік багато варт, всі про це ми знаєм. Вашу мудрість знаєм ми, цінуємо Ваш досвід, шани в Вас поміж людьми і поваги досить. Тож прийміть уклін від нас, щирі слова шани, всякий день й усякий час пишаємось ми Вами.

Працівники МПК

7 липня святкує ювілей Іван Павлович МАРЧУК

Нехай душа у вас ніколи не старіє, на білій скатертині будуть хліб та сіль, своїм теплом хай завжди сонце гріє, слова подяки линуть звідусіль. В житті нехай все буде, що потрібно, без чого не складається життя — любов, здоров’я, щастя, дружба та вічно молода душа.

З повагою і любов’ю дружина, діти, онуки і правнучка Сюзанна!

7 липня святкує свій Золотий ювілей Петро Петрович БІЛЮК

Наш славний і рідний, найкращий у світі, з тобою нам завжди затишно й надійно. Ти — гарний господар і татко чудовий, даруєш турботу і море любові. Спасибі за ласку, за руки умілі, що вмієш підтримати в тяжку хвилину, що в рідному домі — надійно та щиро, живи нам на радість у щасті й любові. Хай Бог посилає здоров’я та силу. Живи до ста літ в любові родинній.

З любов’ю та повагою дружина, діти

9 июля празднует юбилей любимый муж, отец — Пётр Николаевич КОЗАЧЕНКО

Папа, папочка, папуля, с Днём рожденья от сынули. Я совсем большой уж стал, пожеланья написал. Дни пусть золотые не спеша идут, денежки шальные на счетах растут. Пусть удача знает, где тебя искать, всё, что пожелаешь, будет исполнять.

С любовью сын Ярослав, жена Наталья

9 липня святкуватиме Золотий ювілей Лідія Миколаївна МУСІЄНКО

Усі найкращі привітання моїй сестричці. Як промінь сонця, розквітаєш, нехай чоловік тебе дуже кохає. Хай Бог додає здоров’я і сили.

З повагою брат Петро з сім’єю

9 липня святкуватиме свій ювілей кохана дружина — Лідія Миколаївна МУСІЄНКО зі своїм братом Петром Миколайовичем КОЗАЧЕНКОМ з с.Олександрівка

Спинити час ніхто не в змозі, і ліс шумить, і квітне сад. На вашому життєвому порозі з’явилось мудрих 50! Нехай для вас не згасає сонце, нехай не віють в душу холоди, хай жито на столі і Бог на небі вас завжди рятують від біди. Хай радістю повниться дім, щастям, спокоєм, миром, любов’ю.

З повагою чоловік, донька Іра, сестри, брати, племінники

3 липня святкувала Золотий ювілей Марія Володимирівна Онищук

Твій ювілей — не тільки твоє свято, радіють всі — і друзі, й рідні теж. Хай Бог пошле іще років багато, здоров’я, щастя, радості без меж! Нехай добром наповнюється хата, достатком, щирістю і сонячним теплом, хай буде вірних друзів в ній багато, щастя доля огорта крилом, а весни будуть світлі, легкокрилі, не буде втоми лагідним рукам. Нехай здійсниться те, що не збулося, і добре серце не підкориться рокам.

З повагою родина Демчуків

7 липня святкує День народження найкраща хрещена і сестричка — Людмила Володимирівна САВІНА

Бажаємо щастя, добра і тепла, хай будуть достаток і добрі діла, здоров’я міцного, щастя без краю — усього найкращого щиро бажаєм.

З любов’ю та повагою твої рідні

 

10 липня святкуватиме ювілей Сергій Олександрович СВІДЕРСЬКИЙ

Хай легко працюється, добре живеться, все вміється, множиться і додається. До сотні років дожить довелось, усе, що чекав ти в житті, щоб збулось.

З любов’ю та повагою сестра Інна з сім’єю, хрещена з сім’єю

 

8 ЛИПНЯ — ДЕНЬ РОДИНИ

Шановні краяни! Щороку, 8 липня, вся країна відзначає День родини.
Родина для кожного — це найдорожчі люди, які найбільше люблять і розуміють, навчають народній мудрості. У батьківській хаті прищеплюється любов до рідної мови, культури, бо саме сім’я є життєдайним джерелом споконвічно українських цінностей та традицій.
Щиро вітаємо вас із Днем родини! Бажаємо, щоб затишок, спокій, любов, достаток, взаємоповага та взаєморозуміння панували у ваших родинах!
Нехай для кожного з вас родина буде надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть.
Зі святом вас!

В.ВЕСЕЛЬСЬКИЙ, міський голова
О.ПОНОМАРЕНКО, секретар міської ради
В.МИХНЮК, голова райдержадміністрації
Д.РУДНИЦЬКИЙ, голова районної ради

 

Щиро вітаємо з Днем народження ветеранів Великої Вітчизняної війни, ветеранів афганської війни та учасників бойових дій:

Григорія Антоновича ГОНГАЛА — 08.07.1926 р.н.
Станіславу Францівну МАЛІНОВСЬКУ — 12.07.1927 р.н.
Сіму Аврумівну БОНДАРЕЦЬ — 13.07.1930 р.н.
Івана Степановича ЖУКА — 13.07.1932 р.н.
Валентину Миколаївну ЛЯШУК — 08.07.1946 р.н.
Олексія Павловича ПЕТРОЧЕНКА — 08.07.1952 р.н.
Петра Миколайовича КАЛЬНИЦЬКОГО — 08.07.1955 р.н.
Петра Васильовича ГАВРИЛЮКА — 11.07.1960 р.н.
Миколу Петровича ЮХИМЧУКА — 12.07.1962 р.н.
Петра Арионовича КОРОЛЮКА — 11.07.1966 р.н.
Петра Леонідовича ОГОРОДНИКА — 09.07.1969 р.н.

В.ПАРФЬОНОВ, голова міської організації ветеранів
Ю.ШЕВЧУК, голова Спілки ветеранів афганської війни
Редакція газети «Звягель»

 

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,