www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Зустріч із театром

07 Липня 2017 | Оприлюднив: | 17 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

1 липня було проведено цікавий вечір шанувальників театрального мистецтва міста з колективом Львівського академічного обласного музично-драматичного театру iмeнi Ю.Дрогобича.
На сцені міського Палацу культури відбулася п’єса Г.Горша на дві дії за твором Шолом Алейхема в перекладі М.Зарудного «Тев’є Тевель».
Присутні в залі разом з акторами переживали тривожно-радісне дійство. На сцені були Народні артисти України Олександр Морозов, Адам Цибульський, Алла Шкондіна, Заслужені артисти України Сергій Дудка i Надія Цибульська та інші, не менш фахові, актори.
Це був гарний вечір зустрічі з театром, влаштований для освітян президією міської організації профспілки, яка дбає про всебічний розвиток особистості кожного спілчанина, задоволення його духовних потреб.
Голова міської організації профспілки освітян В.І.Неук зi сцени щиро подякував артистам за цікавий і змістовний відпочинок, а до присутніх колег звернувся із запевненням, що i надалі в роботі профспілки в центрі уваги перебуватиме людина праці та її iнтереси.

С.ЧЕЛЯДІНА, вчитель-пенсіонер

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,