www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Міжнародна акція «Рух проти ненависті: регіональний вимір»

07 Липня 2017 | Оприлюднив: | 12 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Із нагоди Дня молоді та Дня Конституції України, у рамках загальноєвропейської кампанії Ради Європи «Рух проти ненависті: регіональний вимір», на базі міського Молодіжного центру пройшов семінар-тренінг для соціальних та педагогічних працівників, представників молодіжних громадських організацій та клубів міста Новограда-Волинського і району. Тренерами були: активістка кампанії «Рух проти ненависті» в Україні Алла Виговська, представник громадської організації «Європейські цінності» Роман Маца (м.Прага, Чехія), представник Асоціації молодих журналістів «Polis», координатор кампанії «Без ненависті» в Польщі Ігор Висоцкі (м.Варшава, Польща), координатор кампанії «Рух проти ненависті» в Україні Ольга Виговська та інші.
Метою заходу було розвинути компетентність людей, котрі працюють із молоддю, рівень обізнаності української молоді у сфері прав людини, зокрема, прав людини он-лайн та їх безпосередньої протидії мові ненависті, захисту власних прав та інших прав людей. Під час семінару проводилися тренінги, розповсюджувалася література, працювали майстер-класи, фото- та відео- презентація, флешмоби.
По завершенню семінару, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Наталія Борис подякувала тренерам за змістовно організований семінар, залучення учасників семінару до національної кампанії «Рух проти ненависті в Україні: молодь за права людини он-лайн», а учасникам семінару — за активність та залучення до акції кампанії.
Для гостей міста — тренерів семінару — було організовано екскурсію по місту, показано національно-патріотичні мурали, які розташовані на паркані 12-го окремого полку оперативного забезпечення та вшановано пам’ять загиблих учасників АТО під час відвідування меморіалу загиблим учасникам АТО.

Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,