www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Кошти передбачені, але будівництво хірургічного корпусу знову забуксувало

14 Липня 2017 | Оприлюднив: | 55 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Про це повідомляють у міській раді. Зокрема, 12 липня під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулася робоча нарада щодо продовження будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрайТМО за участі членів робочої групи.
Як зазначив очільник міста, склалася досить непроста ситуація з виконанням робіт щодо будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського територіального медичного об’єднання підрядною організацією ТзДВ «Довірче товариство Перша Волинська фінансово-будівельна компанія «Траст-Інвест-Буд», яка не виконує свої зобов’язання. Виділені кошти як з обласного, так і міського бюджетів у розмірі 6 млн. 140 тис. грн. не освоюються підрядником, адже не у повному об’ємі виконуються будівельні роботи та не надаються відповідні документи для проведення фінансування вже виконаних робіт.
Все, що залежить від міської влади на місцевому рівні, виконується у повній мірі, — йдеться далі у повідомленні.
Так, існують певні причини, а саме — спеціальна техніка для вдавлювання паль, яка уже завезена на територію для будівництва фундаменту хірургічного корпусу, потребує ремонту, на сьогодні запчастини з Китаю знаходяться на розмитненні. На даний час роботи проводяться лише у приміщенні для закритої трансформаторної підстанції.
Як зазначила заступник міського голови Л.В.Шутова, стало відомо, враховуючи отримані відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, про наявні незавершені виконавчі провадження, де боржником є ТзДВ «Довірче товариство Перша Волинська фінансово-будівельна компанія «Траст-Інвест-Буд». Тому підряднику було направлено лист про наміри припинення фінансування об’єкта «Будівництво хірургічного корпусу Новоград-Волинського територіального медичного об’єднання», адже даний факт свідчить про нестабільне фінансове становище юридичної особи, існують певні ризики, що розпочаті роботи в 2017 році будуть незавершені, а кошти міського бюджету, які будуть перераховані на рахунок, будуть у примусовому порядку стягуватися на погашення заборгованості, відповідно до відкритих виконавчих проваджень.
Але генеральний директор С.Й.Соловей відразу відреагував на лист і запевнив у виконанні всіх покладених на нього зобов’язань, заручившись підтримкою партнера, який взяв на себе фінансування першочергових робіт.
Оплата з міського бюджету здійснюватиметься лише відповідно до актів виконаних робіт. Також варто зазначити, що підрядник не з’явився на дану зустріч, на що міський голова надав доручення заступнику міського голови виїхати на Волинь і зустрітися з підрядником та його партнером з метою прискорення виконання будівельних робіт хірургічного корпусу.
Інженер з технічного нагляду за даним об’єктом будівництва М.І.Соловей констатував той факт, що потрібно продовжувати співпрацю з підрядником, адже, якщо розірвати укладений договір, то потрібно буде знову виготовляти проектно-кошторисну документацію, оголошувати тендер, що значно затягне термін виконання будівельних робіт і не дасть можливість використати вже виділені кошти у цьому році.

За інформацією міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,