www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Поминання 29/2017

21 Липня 2017 | Оприлюднив: | 540 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

22 липня минає 40 днів, як перестало битися серце найдорожчої нам людини Олександра Яковича САВЧУКА

Минув сороковий день тяжкої скорботи і печалі, як немає тебе з нами. Великий біль у серці від того, що ти назавжди покинув нас, та пам’ять про тебе вічно житиме в наших серцях. Усі, хто знав, згадайте з нами добрим словом, тихою молитвою. Царство Небесне та вічний спокій твоїй душі.

Вічно сумуючі син, невістка, онуки

21 липня — два роки суму, скорботи, нестерпного болю без тебе, наш рідний, дорогий батьку, дідусю, коханий Сергій Іванович ЛАВРЕНЮК

Нехай у цей день згадають всі, хто тебе знає, пам’ятає, любить. Вічний спокій твоїй душі і Царство Небесне.

Рідні

25 июля — 9 лет, как наша жизнь разделилась на до и после... Не по своей воле навсегда ушёл в вечность дорогой нам отец, муж Юрий Николаевич КУЧЕР

Не написать, не позвонить... Теперь ты там, где нам закрыто. Как жаль, нельзя все изменить. И жизнь не вся твоя испита. Не удержать, не возвратить... Лишь небеса тебя колышат. Не запретить, не возродить. Кричу. А только кто услышит?
Светлая тебе память, вечный покой твоей душе.

Вечно скорбящие сын, дочь, жена

25 липня минає 9 років, як трагічна, жорстока смерть забрала дорогого нам усім Юрія Миколайовича КУЧЕРА

Синочку любий, тобі було всього 33 роки життя... Пекельний біль і мука крають наші серця, бо ти лежиш ні в чому невинний у сирій землі. Синочку, коли і ким ти був зраджений? Яким Іудою цілований? Чому доля в мене така жорстока, — ніяк цього не можу зрозуміти. Єдина радість була в мене, доля зуміла з нею розлучити. О, Юрчику, дорогенький мій! Як тебе мені не вистачає! Пішов навічно ти від мене... Могила домом твоїм стала... Чим далі, тим важче все стає, з останніх сил вже вибиваюсь. А хочеться мені тебе бачити, про своє гірке життя поговорити. Як важко чути, коли кличуть: «Юра!» В цю мить серденько крається надвоє. Як важко жити на білім світі без твоєї Божественної ласки і любові. Молюся і вірю в безмежне Боже милосердя! Знаю, що твоя ангельська душенька із Богом у Царстві!

Вічно сумуюча тітка Ніна (інвалід 1 групи, с.Жолобне), у глибокій печалі мама, тато, брат, сестри і вся рідня по мамі

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,