www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Аншлаг гостей зі Східної України

28 Липня 2017 | Оприлюднив: | 49 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

На 30-річчя «Лесиних джерел» вшанувати творчість нашої видатної землячки приїхало багато гостей зі Сходу України. Зокрема, це стосується складу учасників всеукраїнського конкурсу виконавців художнього слова імені Лесі Українки. Як розповіла організатор цього фрагменту свята Людмила Онищук, захід розпочав свою історію у 2006 році, але такої уваги з боку мешканців східного регіону країни ніколи не мав.
— Традиційно у конкурсі беруть участь актори та студенти навчальних закладів культури і мистецтв, яким ми у різні міста України розсилаємо запрошення на свято. Твори Лесі Українки є непростими за філософським змістом, тож мета заходу — донести кожне магічне слово поетеси до слухачів, дати унікальну можливість почути, сприйняти і зрозуміти його. Конкурс відбудеться у п’ятницю, 28 липня, о 12:00, у Музеї родини Косачів. Запрошуємо містян та гостей міста!

Юлія КЛИМЧУК

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , , , ,