www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


У центрі утворилося провалля. Замість виклику археологів його засипали…

28 Липня 2017 | Оприлюднив: | 90 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Цими днями у центрі Новограда-Волинського, на вимощеному бруківкою тротуарі поблизу храму, утворилося провалля. Спочатку яму традиційно для таких випадків позначили гілочкою, а вже у понеділок тут розпочалися роботи з ліквідації наслідків аварійної ситуації.
Той факт, що комунальні служби доволі швидко зреагували на проблему, належить до позитиву. Тим більше, місто готується до «Лесиних джерел», і огороджувальні стрічки навколо глибокої ями на центральному тротуарі виглядали б недоречно. Втім, як справедливо підмітили деякі городяни, неодноразові факти просідання грунту в центрі Новограда можуть свідчити про наявність підземель, про які ходить стільки цікавих легенд.
Тому не зайвим було б у подальшому запросити до Новограда археологів. Можливо, їхніми стараннями вдасться оновити ще одну сторінку зі славної історії Звягеля? Тим більше, що, за свідченнями одного з робітників, який ліквідовував наслідки аварійної ситуації, глибина провалля сягала двох метрів, де виднілися залишки цегляної кладки…

Олег БРЮХАНОВ

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,