www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Зміни в Порядку забезпечення інвалідів автомобілями

04 Серпня 2017 | Оприлюднив: | 53 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Кабінет Міністрів вніс зміни до пункту 41 Порядку забезпечення інвалідів автомобілями. Мінсоцполітики розробило відповідний проект акта на виконання норм Закону України від 06.04.2017 р. №2008-VIII «Про внесення змін до статті 11-1 Закону України «Про гуманітарну допомогу».
Прийнята постанова врегульовує питання безоплатного передання у власність особі з інвалідністю автомобіля, визнаного гуманітарною допомогою, яким вона була забезпечена через органи соціального захисту населення і користувалася більше, ніж 10 років, а також передання таких автомобілів членам сім’ї чи спадкоємцям особи з інвалідністю.
Зокрема, визначено, що автомобілі передаватимуться у власність за рішенням Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій.
До внесення зазначених змін Порядком, як відомо, передбачалося, що заходи, пов’язані із переданням у власність автомобілів, визнаних гуманітарною допомогою, здійснюються за рішенням Мінсоцполітики.
За детальнішими роз’ясненнями звертатися до управління праці та соціального захисту населення за адресою: вул.Ушакова, 4/5, або за телефоном: 3-51-13.

Т.ШУЛЬГА, завідувач сектору з обслуговування інвалідів та надання цільових допомог

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,