www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Дитячі майданчики і тротуари — не місце для паркування

04 Серпня 2017 | Оприлюднив: | 147 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

«Шановна редакція газети «Звягель»!
До вас за допомогою звертаються мешканці будинку, що по вул.Соборності, 4, який відноситься до ЖБК-1. Справа у тому, що мешканець сусіднього будинку (який належить до ОСББ «Перспектива») організував стоянку своєї машини на дитячому майданчику нашого будинку, на зауваження не реагує. Працівники ЖБК-1 встановилили у якості загорожі автомобільні шини, пофарбували їх, мешканці будинку посадили квіти, але людина на це не зважає. Як і на дітей, котрі граються на майданчику з сусідніх будинків.Для стоянки машин у нас є спеціальний майданчик, на який він не ставить машину. Натомість об’їжджає покришки і паркує на дитячий майданчик.
Сподіваємося, що публікація у вашій газеті приверне увагу керівництва ЖБК-1, і вони відгородять дитячий майданчик, як роблять це у місті. А працівники благоустрою проведуть роз’яснювальну роботу з нахабами, котрі нехтують правилами колективного проживання, не думаючи про дітей та інших мешканців, створюючи комфортні умови лише для себе».

* * *

Випадки незаконного паркування у нашому місті непоодинокі. Раніше до нас зверталися мешканці іншої вулиці — Житомирська, 31 (колишня Кірова, 50). Тут вже близько двох років, за словами наших читачів, паркує свій мікроавтобус один з мешканців, просто посередині тротуару: «Люди проходять повз і сваряться, бо взимку взагалі не можна було пройти. Хто допоможе пояснити таким водіям різницю між пішохідною зоною і стоянкою?!», — запитують нас.

За коментарем з приводу викладених ситуацій ми звернулися до місцевого відділку поліції. Як пояснив начальник сектору реагування патрульної поліції №1 Сергій Опанасюк, із подібними фактами потрібно звертатися до поліції, за номером 102. У такому випадку на місце виїздить група швидкого реагування і, якщо виявлено факт порушення, складає адміністративний протокол. За словами Сергія Віталійовича, за подібне порушення передбачений штраф у розмірі від 255 гривень. З приводу паркування на тротуарі, пояснив спеціаліст, паркуватися можна лише у тому випадку, коли для пересування пішоходів на тротуарі залишається щонайменше два метри. У іншому випадку — це заборонено.

Юлія КЛИМЧУК
Фото мешканців
  1. 1 коментар в статті “Дитячі майданчики і тротуари — не місце для паркування”

  2. Написав: sam2005 07.08.2017 | Відповісти

    Цитувати

    Не знают, что делать? Задуть монтажной пенкой двери авто, как это практикуют в Киеве.

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,