www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Cersanit. Теплі історії з життя: коли робота — як сім’я, і як з сім’єю, працювати на роботі

11 Серпня 2017 | Оприлюднив: | 228 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Красиві сімейні історії ми зазвичай бачимо по телевізору чи читаємо в книгах, газетах та Інтернеті. Вони часто видаються штучними, придуманими й несправжніми, так і хочеться сказати: «Не може бути такого в реальному житті».
І справді, найкращі родинні історії — це історії з реального життя, теплі історії простих людей, з якими ви, можливо, знайомі чи навіть працюєте поруч.
Де найчастіше зустрічаються люди? Там, де проводять найбільше часу — на роботі. Тут же й відбувається «тестування» на конфліктність, ініціативність і витримку. Особливо, коли сімейні пари та родини пов’язані роботою. Тоді їх зв’язки міцнішають із кожним роком, з кожною подоланою сходинкою та пережитими разом труднощами. Тож пропонуємо теплі історії про людей, яких об’єднав «CERSANIT».

САША ТРОЦЬКИЙ І КСЕНІЯ ПИЛИПЧУК: ЦЕЙ ЗАВОД ЗАВЖДИ БУДЕ ОСОБЛИВИМ ДЛЯ НАС, АДЖЕ САМЕ ТУТ МИ ЗНАЙШЛИ ОДНЕ ОДНОГО І СВОЄ ЩАСТЯ
З першого погляду ви здогадаєтеся — Саша і Ксенія люблять одне одного. Навіть якщо побачите цю пару вперше у житті. Це помітно відразу, як тільки вони з’являються в полі зору: йдуть, взявшись за руки, обмінюються поглядами, в яких іскриться оте особливе почуття, як на першому побаченні. Коли між людьми зв’язок, — це видно відразу. Познайомилося подружжя на «CERSANIT».
— Якось вийшла я на роботу не в свою зміну, — розповідає Ксенія. — В автобусі їхала з роботи з працівниками, яких не знала. Єдиний, хто був знайомий, — Саша, от і підсіла до нього. Розговорилися, він мені сподобався. Звісно, як і кожна дівчина, знайшла потім його сторінку у соцмережах. А він — на фото з жінкою у весільній сукні, щасливий, усміхається. Ну, думаю, не доля.
Наступного разу в автобусі він помітив, що я сумна. А я собі мовчу — не можна ж загравати до одружених. Потім не втрималася і спитала: «А в тебе недавно весілля було? Фото бачила». Саша аж засміявся. Виявилося, гуляв у знайомих.
Потім були перші побачення, поцілунки, квіти. А зараз пара вже бавить трирічну донечку, Ксенія щойно вийшла з декрету. Не залишала Ксенія роботу і під час вагітності. Каже, що почувалася добре, тому й працювала. Роботу свою люблять, — кажуть і Саша, і Ксенія.
— Ми дбаємо про те, щоб наша молода родина мала все необхідне, адже відповідаємо тепер не тільки за себе, але й за дитину. Робота нас влаштовує — на «CERSANIT» зарплата вчасна, є гарантії. Під час декретної відпустки Ксенія була спокійною, бо знала, що прийде час, і вона повернеться на своє робоче місце. А це дуже важливо, — серйозно розповідає глава сімейства Олександр.
А його усміхнена симпатична дружина додає:
— Мені тут подобається колектив. Цей завод завжди буде особливим для нас, бо саме тут ми знайшли одне одного і своє щастя.
ГЕННАДІЙ ТА ІННА ЯНЧЕВСЬКІ: «ПРО РОБОТУ СПЕРЕЧАЄМОСЯ, БУВАЄ, І ВДОМА»
Подружжя Янчевських — вже досвідчена пара. Чоловік та дружина чудово знають одне одного і це дуже помітно при розмові — завжди злагоджені й ніколи один одного не перебивають, а доречно доповнюють. На завод потрапили вже будучи у шлюбі. Спочатку на «CERSANIT» прийшов Геннадій, а через деякий час покликав сюди і дружину.
— Тут фірма хороша, стабільна, платять вчасно, на роботу і з роботи возять автобусами. Ти почуваєшся надійно.Чому від добра ще чогось шукати? Прийшов сам, побачив, що все гаразд, — покликав і дружину.
На провокаційне питання «Чи не пошкодував, що покликав?» — сміється: «Не пошкодував, хай їй теж добре буде». І додає: «Коли обоє з подружжя мають гарну роботу, то і проблем у родині менше». Янчевські працюють в одному цеху, але на різних дільницях.
— Буває, що майже цілий день не бачимося, але вдома можемо про роботу і посперечатися, — зізнається Інна. Робота стала такою ж частиною життя, як і сім’я. Звикли тут, та й подобається — вже й не уявляю себе без цієї роботи.
Кажуть, хороша родина і гідна праця — дві опори людського щастя. Хай щастя позитивної та щирої сім’ї Янчевських міцнішає та множиться з кожним роком!
МІКРОТРАВМИ НА РОБОТІ ВЕДУТЬ ДО ЩАСЛИВОГО ШЛЮБУ: ІСТОРІЯ ПОДРУЖЖЯ ТІМБОРОВСЬКИХ
Тімборовські Руслан і Тетяна познайомилися на заводі «CERSANIT» у 2012-му році, коли Руслан ушкодив руку та прийшов у медпункт. А там — симпатична молода медсестра Таня, випускниця Новоградського медколеджу, котра потрапила на завод у 2011-му, змінивши місце роботи.
Хоча на той час Руслан на заводі працював уже третій рік, вони з Танею раніше не перетиналися, доля не зводила.
Але Руслан цей шанс прогавити не збирався, тому згодом запросив гарненьку медсестру на побачення. Зараз вони разом уже 5 років, обоє задоволені та щасливі. Зізнаються, що коли сімейна пара працює разом, то це 50 на 50 плюсів і мінусів — з одного боку, завжди можна щось передати колегам і підтримати один одного, але й психологічне навантаження буває різним. Втім, роботу змінювати ніхто з подружжя не має наміру.
— Тут подобається, бо є перспективи, адже на заводі постійно відбуваються зміни, щось оновлюється. Постійний рух. І ти вже теж не сидиш на місці, все цікаво, завжди є чому повчитися, — каже Руслан.
СІМЕЙНІ «КЛАНИ» НА «CERSANIT»: РОДИНА ТКАЧУКІВ ТА ОНИЩУК
Сестри — Галина Онищук і Валентина Ткачук — на заводі «CERSANIT» вже майже десяток років. Спочатку на роботу прийшла Галина Дмитрівна, а потім і сестрі порадила «перебиратися» на завод. А нещодавно на підприємство прийшов працювати й син Галини — Дмитро.
Кажуть, що подобається тут все: робота, колектив, керівництво. А тим паче, що одні й ті ж люди працюють, до них звикаєш, зав’язуються стосунки, тому на роботу сестрам ходити завжди приємно. Задоволені й обсягом заробітної платні і вчасністю її виплати. Керівництво, кажуть, молоде й прогресивне — люди, яким можна довіряти. Саме тому зі спокійним серцем покликали сюди найближчих людей, щоб працювати разом.
Прості людські цінності — це ті засади, на яких заснована компанія «CERSANIT». Тут підтримують сімейні традиції, заохочують їх, розуміючи, що успіх підприємства передусім залежить від щастя тих людей, які працюють на ньому.

Ольга ГОРБЕНКО

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,