www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


«Ці хлопці не будуть залучені до участі в АТО», — запевнили у призовній комісії з відбору до Національної гвардії

11 Серпня 2017 | Оприлюднив: | 52 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

На виконання Указу Президента України «Про проведення у серпні 2017 року призову громадян на строкову військову службу до Національної гвардії України», 8 серпня у Новоград-Волинському об’єднаному міському військовому комісаріаті, за участі керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького, відбулося засідання призовної комісії.
Стосовно вимог до кандидатів на проходження служби у гвардії, то, відповідно до вищевказаного Указу Президента, призиваються придатні за станом здоров’я до військової служби громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, котрі не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
Як зазначив т.в.о. військового комісара Новоград-Волинського ОМВК Ігор Васьковський, молоде покоління буде проходити військову службу в елітних підрозділах, де зможе оволодіти сучасними видами озброєння та військової техніки. А також, за жодних умов, ці хлопці не будуть залучатися до участі у проведенні антитерористичної операції на територіях східних областей, — запевнив Ігор Васьковський.

Відділ інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,