www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Департамент праці та соцзахисту населення міської ради інформує:

18 Серпня 2017 | Оприлюднив: | 42 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Відповідно до п.15 Постанови КМУ від 21 жовтня 1995 р. №848 «Про спрощення надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами), частина невикористаної суми субсидії на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт електроенергії (у разі використання природного газу, електроенергії для індивідуального опалення), перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачується через відділення поштового зв’язку на підставі списків таких осіб, які подаються до 1 червня поточного року підприємствами-виробниками/виконавцями послуг з газо-, електропостачання. Перерахування частини невикористаної суми субсидії на особовий рахунок одержувача субсидії здійснюється на підставі особистої заяви одержувача, поданої до 1 вересня поточного року.
До уваги одержувачів субсидій, які мають переплату на рахунках за послуги газопостачання та електропостачання на опалення для монетизації частини невикористаної субсидії, необхідно звернутися з заявою до департаменту праці та соціального захисту населення за адресою: вул.Ушакова, 40.
Довідки за телефоном: 2-40-11, 3-55-53.

Л.КИРЕЄВА, заступник директора департаменту

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,