www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Звернення до людей доброї волі!

18 Серпня 2017 | Оприлюднив: | 29 просмотров
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 оценок, в среднем: 5,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Шановні друзі, земляки!
Нас — українців, новоград-волинців, завжди відрізняли благородність, співчуття, милосердя. Це ми практично підтверджували конкретними справами безліч разів.
Ось і наразі є нагальна потреба допомогти нашому справжньому герою — богатирю Олександру Миколайовичу ДІДОВЦЮ — далеко відомому в Україні, Європі і світі. На жаль, підступна хвороба не відступає, продовжує загрожувати цій чудовій, видатній людині, яка прославила Новоград-Волинський, Україну. Адже до 10-ти разів наш державний Гімн лунав на честь чемпіона на міжнародних змаганнях з гирьового спорту. Він є наша гордість і продовжує свою звитягу, готує достойну зміну, тренує уже ставших призерами майбутніх юних чемпіонів.
Звертаюсь і прошу вас, шановні колеги, товариші, городяни і жителі сіл, відгукнутися — посильними грошовими внесками допомогти Олександру Дідовцю для продовження складних медичних процедур. Кошти приймаються Оленою Завгородньою в офісі страхової компанії «Провідна» (майдан Л.Українки, 15, тел.: (096) 424 83 07, або 2-04-59) та будуть передані за призначенням, про що проінформуємо.

З шаною
В.ЗАГРИВИЙ, міський голова 2,3 та 6 скликань

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,