www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Кіно під відкритим небом нагадало: маємо власного силача. І він потребує допомоги!

18 Серпня 2017 | Оприлюднив: | 68 просмотров
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 оценок, в среднем: 5,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

З нагоди відзначення Міжнародного дня молоді — 12 серпня, на території скверу «Фортеця», містяни мали змогу переглянути український художній фільм «Іван Сила». Фільм оповідав незвичайну історію життя закарпатського юнака, котрого світова спільнота називала найсильнішою людиною XX століття.


— Зручно розташувавшись на газоні, молоді пари, сім’ї з дітьми споглядали фільм, а потім аплодували та просили показати кіно «на біс», попри пізню годину. Задоволення від перегляду отримали усі — адже це пригодницька повість про видатну людину, котра прославляла нашу країну у світі. Дякуємо глядачам за участь у заході, — розповіла директор Молодіжного центру Олександра Радчук.
Від редакції: Перегляд фільму наштовхнув нашу читачку Олену Завгородню на думки, які вона озвучила, зателефонуваши у редакцію: «А у нас же є власний «Іван Сила» — наш рекордсмен світу, гирьовик-професіонал Олександр Дідовець. І він зараз переживає складні часи через хворобу, постійно лікується і потребує значних коштів. Людей такого рангу, котрі прославляють Новоград не лише власними досягненнями, але й потужними результатами своїх вихованців у Європі та світі, — ми не маємо права залишити у складній ситуації наодинці!» (Контакти для допомоги — у зверненні В.І.Загривого).

Власна інформація

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,