www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Друге місце та 42 тисячі гривень здобув танковий взвод 30-ї ОМБр

25 Серпня 2017 | Оприлюднив: | 55 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

На Чернігівщині завершилися змагання на кращий танковий взвод Сухопутних військ. На базі військового полігону оперативного командування «Північ», впродовж п’яти днів, учасники змагання виборювали першість у різних номінаціях, які були представлені за усіма напрямками підготовки танкових взводів.
До закінчення останнього етапу змагань серед команд зберігалась напружена боротьба, адже підрозділи мають досвід участі в бойових діях та до автоматизму знають дії при озброєнні.
Останній етап конкурсу — бойову стрільбу у складі взводу — особисто спостерігав командувач Сухопутних військ Збройних Сил України, генерал-лейтенант Сергій Попко, котрий високо оцінив підготовку танкових екіпажів до участі у змаганнях:
— Кожен підрозділ боровся до останнього. Той досвід, який отримали під час конкурсу, повинен розповсюджуватися у ваших бригадах та оперативних командуваннях, щоб усі танкові взводи вийшли на такий рівень.
Перше місце, перехідний приз та грошовий сертифікат у розмірі 84 тис. гривень другий рік поспіль отримала команда 14-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід». Друге місце та 42 тис. гривень — у новоград-волинських танкістів 30-ї ОМБР оперативного командування «Північ». Третє місце та 24 тис. гривень отримала команда
17-ї окремої танкової бригади оперативного командування «Схід».
За особисту першість у різних номінаціях учасники змагання були нагороджені цінними подарунками та відзнакою командувача Сухопутних військ. Заступник командувача Сухопутних військ із бойової підготовки — генерал-лейтенант Ігор Довгань відзначив високий рівень бази для проведення змагань:
— Під час конкурсу були принципово впроваджені умови ведення вогню та ураження цілей танковими екіпажами, з якими довелося стикатися під час бойових дій у зоні проведення АТО. У наступному році теж будемо враховувати завдання на конкурс із вимогами сучасних ризиків.

04141.com.ua

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,