www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Триває будівництво на полігоні твердих побутових відходів

01 Вересня 2017 | Оприлюднив: | 55 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

29 серпня міський голова Віктор Весельський, разом із колегами, оглянув хід виконання робіт із будівництва другого пускового комплексу полігону твердих побутових відходів в урочищі Ржатківка.
На об’єкті підрядник виконання робіт, керівник ТОВ «Торговий дім Укрвторресурс» Семен Тихонович та головний інженер проекту будівництва Микола Жабровець доповіли про роботи, які нині виконуються працівниками, а саме — підготовку території дамби другого пускового комплексу для укладання 3 тис. м² геомембрани.
Під час огляду одного з пріоритетних об’єктів будівництва 2017-го року, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук довів до відома учасників наради інформацію щодо використання коштів, які були виділені з міського бюджету — 745 тис. грн., та з екологічного фонду обласного бюджету — 1 млн. 740 тис. грн. Станом на сьогодні освоєно 808 тис. грн. Міський голова у черговий раз наголосив на необхідності вчасного освоєння залишку бюджетних коштів.
Наприкінці зустрічі очільник міста, разом з учасниками наради зазначили, що з метою раціонального використання бюджетних коштів у подальшому, необхідно провести роботу щодо залучення інвестора для реалізації проекту дегазації полігону твердих побутових відходів.
Після огляду полігону було здійснено виїзд на каналізаційні очисні споруди Водоканалу для ознайомлення з технологічним процесом та методами очистки, що використовують на підприємстві.

Відділ інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,