www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Вітаємо з днем знань!

01 Вересня 2017 | Оприлюднив: | 31 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

«У наступному навчальному році українська освіта переходить на концепцію нової освіти. Тож цей рік має стати експериментальним для сотні пілотних шкіл в Україні, до числа яких увійшов і новоград-волинський колегіум, — про це, зокрема, «Звягелю» повідомила начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук. — Наразі державні стандарти впроваджуватимуться у початковій школі колегіуму: мінімум сидіння за партою, максимум — рухливої та ігрової активності».
Нагадаємо, деякі шкільні стандарти вже змінено: школярам 1-4 класів дозволяють писати олівцем, а вчителям заборонили оцінювання і червону пасту.
З цього року у школах міста впроваджено триместри: учні навчатимуться по п’ять тижнів, а шостий — відпочиватимуть. Тривалість канікул збільшиться на два тижні, що змусить «стиснути» навчальну програму, але, обіцяють у відділі освіти, новий графік має розвантажити учнів.
До 1 вересня школи міста отримали інтерактивні комплекси (мультимедійні дошки, проектори і ноутбуки) за сприяння народного депутата В.М.Литвина, а за ініціативи міського голови В.Л.Весельського — 730 першокласників отримали абетки.

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,