www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Ой, чий то кінь стоїть? Відгуки про новий пам’ятник «б’ють» антирекорд

01 Вересня 2017 | Оприлюднив: | 314 просмотров
2 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 5 (2 оценок, в среднем: 5,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Попри те, що тривають роботи з облаштування нового «коня» і території навколо, на новинку в екстер’єрі міста вже обрушився шквал критики. «Кінь» — так у Новограді завжди називали колишній пам’ятник воїнам Першої кінної армії. Під час декомунізації пам’ятник було демонтовано, а днями на його місці з’явився новий постамент — українському військовому та державному діячеві, сотнику Волинського (Звягельського) полку Михайлові Тиші.
Свого часу відділ культури міської ради оголошував конкурс ескізів пропозицій. «Звягель» про це неодноразово писав і, навіть, висував пропозицію від редакції. Писали й про те, що пропозицій від містян було обмаль. Тоді очільниця відділу Лариса Заєць наче у воду дивилася: «Зараз ніхто нічого не пропонує, а коли встановлять новий пам’ятник, то знайдеться маса невдоволених». Нині у місті активно обговорюють: кому належить ідея, куди дивиться відділ архітектури і на що влада витрачає кошти?
Серед зауважень — вислови на кшталт: «Велике мистецтво прийшло до Новограда-Волинського — нова культурна вершина місцевої влади!», «Сьогодні з вікна автобусу побачила — німа пауза», «Кащік Невмирущий», «Кінь-мутант», «Вершник із коміксу», «Єдиноріг», «Жоден шедевр мистецтва і архітектури у місті не мав такого гумористичного резонансу», «Французи так само колись були незадоволені Ейфеловою вежею» тощо.
Спроби «Звягеля» дозвонитися до відповідальних осіб у день виходу газети, щоб отримати коментар, не дали результату. У відділі архітектури пообіцяли знайти у документах необхідну інформацію і зателефонувати, але редакція коментаря не дочекалася. Тож чекаємо офіційної інформації про пам’ятник і його облаштування, яку надрукуємо у наступному номері. Можливо, обізнаність із фактами дещо пом’якшить реакцію містян?

Юлія КЛИМЧУК
 1. 6 коментарів в статті “Ой, чий то кінь стоїть? Відгуки про новий пам’ятник «б’ють» антирекорд”

 2. Написав: Антик 05.09.2017 | Відповісти

  Цитувати

  Это не конь с Кощеем…
  Это достопримечательность города…))
  Жах!

 3. Написав: sirrah 05.09.2017 | Відповісти

  Цитувати

  нормальный памятник!
  ст0ит только выйти за общепринятые пределы и у большинства начинается разрыв шаблона…

  Антик ответил:

  Какой же он нормальный…?
  Конь-мутант…))

  sirrah ответил:

  какой же он мутант?
  нормальный!

  просто не из бетона как раньше..

 4. Написав: Ksuha 08.09.2017 | Відповісти

  Цитувати

  Ну …. ідея прикольна , тіпа “кінь з вершником підскочив”, було б гарно , якби то був кінь, як кінь, і вершник – як вершник!( а не “оте”)

 1. 1 Trackback(s)

 2. 04.09.2017: «Кінь-мутант»: новий пам'ятник в Новоград-Волинському викликав бурхливе невдоволення жителів - Новости Житомира

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,