www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


ПОЗДРАВЛЕНИЯ 30/2008

25 Липня 2008 | Оприлюднив: | 988 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

24 июля исполняется 17 лет любимой доченьке Юленьке МИХАЙЛОВОЙ

Поздравляем!!! Пусть ведёт тебя по жизни твоя счастливая звезда! Будь весела, умна, красива. С улыбкой на сердце всегда! И мы всегда с тобою будем: твой дом родной, твоя семья. Ты наша гордость, наше счастье, мы очень любим все тебя!

Мама, папа, братик Владик и все родные

27 липня гарний ювілей завітав до нашої мами і бабусі Людмили Володимирівни ЯНЧУК

Цілуєм руки, рідна мамо, і віддаєм уклін аж до землі за щедрість Вашу, доброту й турботу. Хай Бог Вам щастя посилає, онуків і дітей оселя хай приймає. Ми раді, люба, Вас вітати і в будні, і в святкові дні, бо Ви для нас — бабуся й мати, і кращої немає на землі. Тож хай міцним здоров’я ваше буде, не знають втоми руки золоті, душа ніколи не старіє, а серце не втрачає доброти!

З повагою дочка Наталія, зять Вадим, сини Сергій і Микола, невістки Наталія і Валентина, внучка Юлія

24 липня виповнилося 55 років нашій дорогій дружині, матусі, бабусі Марії Василівні СКАКОВСЬКІЙ

Низенько до ніжок Ваших схилюся. Ми в вічним боргу перед Вами, матусю. Ми дякуєм Вам за руки робочі. За рідні, кохані, ласковії очі. За душу привітну і щире серденько. За те, що найкраща у світі Ви ненька. Здоров’я міцного бажаємо, мила. Щоб Ви були завжди здорові й щасливі. Живіть же, матусю, ще років до ста. Бо світ цей, рідненька, без Вас — сирота.

23 липня відсвяткувала 80-річчя Ганна Петрівна ПЕТРИШИНА

Ми раді сьогодні Вас привітати, щастя й здоров’я в житті побажати, мирного неба, ясного сонця. Нехай воно світить Вам у віконце. Хай в домі будуть злагода й сміх, а лихо нехай обминає поріг. Хай діти й онуки шанують завжди, щоб зоставались такі ж молоді!

Cин Віктор, невістка Наташа, онуки, правнуки

26 июля отмечает свой юбилей Ростислав Васильевич ВЕРЕМИЙЧУК

Хотим поздравить с юбилеем и счастья в жизни пожелать. Пусть будет всё: гроза, метели, пусть будет радость и покой, а если будет очень трудно, то знай, что мы всегда с тобой.

С уважением отец, сестра и её семья

24 июля празднует День рождения любимая дочка, сестра и тётя Елена Николаевна ОНИЩУК

Пусть этот день не шумный праздник, не красный день в календаре, но он счастливый и прекрасный — ты появилась на земле. И мы сердечно поздравляем тебя с таким чудесным днём и от души тебе желаем здоровья, радости во всём! Желаем счастья и здоровья, хотим, чтоб в жизни молодой тобою взятая дорога не стала узкою тропой. Ещё любви тебе желаем огромной, чистой, как слеза, и чтобы чаще улыбались твои счастливые глаза.

С любовью родители, сестра, брат с семьёй, племянницы Наташа и Вика

 

22 липня ювілей у Октябрини Миколаївни ДЕМЧУК

75 — не привід для печалі, 75 — це зрілість золота. Хай до ста, а, може, ще і далі йдуть, не оглядаючись, літа. Хоч було тривог в душі багато, та не будеш згадувать сумне, бо горить в душі і ще багаття, ще вогонь горить — це головне. Хай дорогу не встеляють хмари, і хода пружиниться міцна, ми за Вас сьогодні, ювіляре, всю горілку вип’ємо до дна.

Син, онуки Олена та Христина

 

Новоград-Волинська спілка ветеранів афганської війни вітає з 60-ти річчям учасника бойових дій Павла Володимировича РЕШЕТОВА

та бажає йому міцного здоров’я, сімейного благополуччя та мирного неба.

 

Вы должны войти что бы писать комментарии.