www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Центри правової допомоги консультують громадян із питань рейдерських захоплень земель

15 Вересня 2017 | Оприлюднив: | 23 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Сьогодні питання боротьби з рейдерством в Україні є однією з найгарячіших тем. Тому, за ініціативи міністра юстиції Павла Петренка, з 14 серпня фахівці центрів та бюро правової допомоги проводять виїзди, відповідно до графіку, в села та надають юридичну допомогу людям на місцях.
Головний напрямок роботи «мобільних точок доступу до системи БПД» — протидія аграрному рейдерству й консультування з питань антирейдерського законодавства. За цим напрямком також можна отримати консультації в місцевих центрах із надання безоплатної вторинної правової допомоги або бюро правової допомоги.
Відповідно до розробленого графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, з 28 серпня до 12 жовтня планується здійснити 84 виїзди у села Житомирської області. Уважно слідкуйте за графіком роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги на сайті Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та, у разі необхідності, скористайтеся можливістю отримати кваліфіковану допомогу.
За період із 14 по 23 серпня до мобільних точок доступу до системи БПД за роз’ясненнями з питань рейдерських захоплень земель та можливістю отримати безоплатну правову допомогу вже звернулося понад 200 громадян. Найбільш актуальними для жителів сільської місцевості були не лише земельні питання, але й порядок призначення та перерахунок субсидії, прийняття спадщини.
Як виявилось, створення мобільних точок доступу до системи БПД є дуже корисним для сільського населення. Адже для вирішення проблемних питань мешканцям віддалених населених пунктів іноді складно добратися до районного центру через скрутне матеріальне становище та нерегулярне транспортне сполучення.
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

За інформацією Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,