www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Договір на прийом львівського сміття є. Чому про це не знали у міській раді?

22 Вересня 2017 | Оприлюднив: | 101 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Договір про надання послуг із розміщення та захоронення побутових відходів між товариством з обмеженою відповідальністю «Міськкомунсервіс» та товариством з обмеженою відповідальністю «АВЕ Львів» щодо прийому на полігон в урочищі Ржатківка побутового сміття зі Львівщини було укладено ще 14 липня 2017 року.
Таку інформацію, підкріплену ксерокопією згаданого договору, на цьому тижні надав редакції «Звягеля» директор ТОВ «Міськкомунсервіс» Роман Седлецький.
Нагадаємо, що полігон твердих побутових відходів, який побудований для збору й захоронення побутових відходів із Новограда-Волинського, територіально розташований на землях Чижівської об’єднаної територіальної громади. Об’єкт перебуває на балансі комунального підприємства «Шляхрембуд». Проте, на підставі договору, укладеного ще у 2012 році, його експлуатує й утримує ТОВ «Міськкомунсервіс».
Як розповів «Звягелю» керівник підприємства, наразі склалася непроста фінансова ситуація внаслідок заборгованості населення. За вивіз сміття з приватного сектору борг становить понад 584 тис. грн., від ОСББ — понад 445 тис. гривень.
Тож, коли до «Міськкомунсервіс» надійшла пропозиція від ТОВ «АВЕ Львів», її розглянули позитивно. Більше того, ТОВ «АВЕ Львів» запропонувало не тільки сплачувати за, власне, захоронення прийнятого побутового сміття, а й має намір перераховувати на розвиток міста до міського бюджету кошти в сумі від 50 до 100 тисяч грн. щомісячно. Крім того, що 5% від вартості наданих послуг надходить до міського бюджету окремою статтею, — пояснили на підприємстві.
Наразі договір із львів’янами діє до 31.12.2017 року. Ним передбачено прийом та захоронення до 450 тонн відходів щомісячно (одна вантажівка може вмістити 11-13 тонн).
Майже все з вищезазначеного викладено в листі до міського голови Віктора Весельського за підписом директора ТОВ «Міськкомунсервіс» Романа Седлецького. Щоправда, лист датований 6 вересня 2017 року — наступним днем після того, коли група депутатів міської ради зафіксувала вивантаження на полігоні сміття з автомобілів зі львівськими номерами. Тоді депутати міської ради заявили, що міська рада не погоджувала жодних договорів на прийом міським полігоном іногороднього сміття. А міський голова звернувся до правоохоронців із закликом знайти й покарати винних…
Чому склалася ситуація з «незнанням» чи «неузгодженням» (і чи потрібно було узгоджувати підприємству, яке утримує й обслуговує полігон, свої дії із депутатським корпусом), на ці питання, можливо, почуємо відповіді від найвищих посадових осіб міської ради.
Наразі ж додамо, що на роботах із утримування й обслуговування полігону ТПВ задіяно штат із 6 працівників: 4 охоронці, бульдозерист і начальник дільниці. Крім цього, тимчасово залучені до роботи працівники, котрі наразі сортують сміття, бо підприємство уклало договір про здачу вторсировини.
У ТОВ «Міськкомунсервіс» відзначають, що за період експлуатації полігону ТПВ підприємством було придбано за власні кошти бульдозер «ДЗ-110А», компактор «HANOMAG CL 240». Також є наміри вже найближчим часом (протягом 2-3 тижнів) встановити сортувальну лінію, як вимагає відповідний Закон України, що вступить у дію з 1 січня 2018 року.
Інформацію про прийом новоградським полігоном ТПВ львівського сміття до початку дії договору (14 липня 2017 року) у ТОВ «Міськкомунсервіс» спростували.

Олег БРЮХАНОВ

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,