www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Першій майстерні ручних виробів — виповнився рік!

29 Вересня 2017 | Оприлюднив: | 50 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Так влаштоване життя, що воно наповнене подіями різної тривалості: мить, день, місяць, рік, роки… У моєму житті — приємна подія. Виповнюється рік, як я відкрила «Майстерню від Ліни» у приміщенні редакції газети «Звягель» (вул.Героїв Майдану, 3), де представлені ексклюзивні в’язані роботи: шапочки, шарфи, рукавички-мітенки, палантини, біжутерія. Цей рік роботи майстерні для мене — не лише новий етап творчого життя, а й спосіб сказати людям: не зупиняйтеся у своїх цілях, реалізовуйте їх, даруйте радість собі та іншим!


Надзвичайно вдячна меценатам — подружжю Усенків, за підтримку у реалізації моєї творчої ідеї. Завдяки сприянню Тетяни Вікторівни і Миколи Григоровича у Новограді вперше з’явилася Майстерня ручних виробів. Ці люди підтримали мене і дали життя моїм роботам, їх носять як у нашому місті, так і в інших містах та країнах.
Рада, що «Мастерню від Ліни» знають, сюди приходять новоград-волинці та гості міста. Усі, кому до вподоби стильні речі для гардеробу і дому, хто хоче придбати неповторний подарунок, красиві аксесуари чи одяг. Життя — там, де нас люблять і чекають, тож я щаслива, коли мої речі приносять успіх моїм клієнтам.
Поспішаю поділитися приємною новиною: відтепер мої роботи також можна побачити у магазині стильного одягу (навпроти «Добрині», район «Супутника»). Рада, що маю однодумців, хочу ділитися секретами стилю і краси. Будьте неповторними! І я вам у цьому допоможу.

Ліна САХНЮК, майстриня

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,