www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Депутати зняли з розгляду рішення «про механізм впливу на бізнес»

29 Вересня 2017 | Оприлюднив: | 38 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Одним із найбільш суперечливих питань, що були включені до порядку денного 16-ї сесії Новоград-Волинської міської ради, було рішення №18, проект якого передбачав внесення змін у «Положення про Департамент праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради» і надання працівникам ДПСЗН виняткових прав щодо контролю над підприємствами і підприємцями і можливістю накладання штрафів у розмірах 96000-320000 грн.
Наразі, в ході сесійного засідання, це питання було знято з розгляду з метою подальшого доопрацювання.
«Однак цілком зрозуміло, що це була не остання спроба отримати механізм впливу на бізнес. Із позитивного — реакція підприємців була, це і допомогло зняти проект. Із негативного — реакція не була широкою, були відсутні меседжі від промислових підприємств», — зауважили в об’єднанні «Самопоміч», депутати якого були одними із противників ухвалення цього рішення.
Міський голова поінформував про вихід Федорчука В.Г. зі складу депутатської групи міської ради з питань захисту інтересів громадян міста та про вихід із депутатської фракції міської ради «Солідарність» Юшманова І.Г.
У ході засідання депутати ухвалили наступні рішення: «Про розроблення містобудівної документації», «Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2017 рік», «Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин», «Про зняття з контролю рішень міської ради», «Про списання майна комунальної власності територіальної громади міста», «Про майно комунальної власності територіальної громади міста», «Про затвердження передавального акту», «Про внесення змін до Програми розвитку освіти міста Новограда-Волинського на 2016-2020 роки», «Про перейменування відділу культури Новоград-Волинської міської ради у відділ культури і туризму Новоград-Волинської міської ради», «Про затвердження Положення про Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», «Про внесення змін у додаток до рішення міської ради від 23.12.2016 р. №212 «Про затвердження Програми «Соціальний захист вразливих категорій населення на 2017-2021 роки», «Про внесення змін до Програми соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та осіб, які брали участь в антитерористичній операції і членів їх сімей на 2017 рік», «Про створення Центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс». Рішення «Про дострокове припинення повноважень депутата Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання Павловського М.С.» не було підтримане депутатами міської ради, — повідомляє відділ інформації та зв’язків із громадськістю міської ради.
Під час розгляду питань, які потребують обговорення, були прийняті наступні рішення: «Про встановлення пам’ятного знаку загиблим воїнам танкового батальйону військової частини В-2731»; «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік»; «Про внесення змін до Регламенту Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання»; «Про надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна комунальної власності територіальної громади міста».
Під час розгляду проекту рішення міської ради «Про оренду майна комунальної власності територіальної громади міста» після низки виступів, як із боку громади, так і депутатів міської ради, було прийнято рішення дане питання зняти з розгляду на довивчення.
Із повними текстами прийнятих рішень можна ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці «Нормативна база — Рішення міської ради».
Наступне пленарне засідання міської ради сьомого скликання планується провести 9 листопада 2017 року.

Підготував Олег БРЮХАНОВ

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,