www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Наказ військового комісара Новоград-Волинського об’єднаного міського військового комісаріату «Про призов громадян міста Новограда-Волинського та Новоград-Волинського району 1990-1999 років народження на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2017 року»

06 Жовтня 2017 | Оприлюднив: | 47 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 24 лютого 2017 року №44/2017 у жовтні-листопаді 2017 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.
2. Явці на призовну дільницю для призову на строкову військову службу та прийняття відповідного рішення призовної комісії підлягають усі громадяни 1999 року народження, яким у період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни 1990-1998 років народження, у яких закінчилася відстрочка від призову, або які не були призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.
3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м.Новоград-Волинський, вул.Соборності, 74, у встановлений час із документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток на призовну комісію, зобов’язані прибути до об’єднаного міського військового комісаріату 10 жовтня 2017 року, на 9 годину, та мати при собі документи, які засвідчують особу.
4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території міста Новограда-Волинського та Новоград-Волинського району, зобов’язані негайно повернутися до місця проживання та з’явитися в об’єднаний міський військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
5. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі — навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників із відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.
6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність, згідно з законодавством.

С.КАНЮКА, військовий комісар Новоград-Волинського об’єднаного міського військового комісаріату, підполковник

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,