www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Звягельський богатир наважився на світовий рекорд

06 Жовтня 2017 | Оприлюднив: | 83 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

«Мы хотим всем рекордам свои славные дать имена», — таке гасло багато років прикрашало одну зі стін у тренажерному залі, створеному й обладнаному зусиллями місцевого гирьовика і тренера Олександра Дідовця. Спортивний зал, попри те, що розміщений у підвальному приміщенні, є доволі популярним у багатьох поколінь новоград-волинців. Чи не кожен із постійних, особливо молодих, відвідувачів ставить перед собою амбітні цілі. Але на рекорди світового рівня замахнутися вдається одиницям.
Віктор Прокопенко — один із тих, хто свої перші кроки в якості спортсмена зробив у спортзалі «Дяді Саші». І саме цей звягельський богатир зумів піти стежиною свого тренера — важкою стежиною встановлення національних та світових рекордів.
У 2015 році Віктор уже вписав своє ім’я до Книги рекордів України. Тоді він на центральній вулиці Новограда-Волинського протягнув 12 мікроавтобусів на відстань 21,55 м, що було офіційно засвідчено представником Національного реєстру рекордів України.
Нині ж Віктор Прокопенко, за підтримки однодумців та організатора проекту «Об’єднання Самопоміч» (Новоград-Волинський), має на меті встановлення світового рекорду — протягти
15 бусів на максимально можливу відстань.
Відбудеться ця непересічна для Новограда-Волинського подія 14 жовтня, на День захисника України та свято Покрови. Місце проведення — так звана, «стометрівка» — вулиця, що сполучає вулиці Мамайчука і Шевченка (від Парку до стадіону «Авангард»). Початок — о 15 годині.
Запрошуємо звягельчан підтримати земляка і стати свідками історичного моменту!

Олег БРЮХАНОВ

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,