Дівчата перемагають, ветерани підтримують!

Вдало розпочали сезон юні любителі малої ракетки, виступаючи в обласних змаганнях серед юнаків та дівчат 2002-2005 р.н.
Особливо порадувала дівоча команда. У командних змаганнях Дар’я Орлова, Юлія Коханівська і Даша Лібіченко провели увесь турнір без поразок і заслужено посіли перше місце.
В особистому розряді Д.Орлова фінішувала другою, Ю.Коханівська посіла п’яте місце.
На жаль, юнацька збірна не потрапила до фінальної стадії.
Готували тенісистів до змагань тренери міської ДЮСШ Л.Майстер та В.Возняк.
* * *

Цими днями у Баранівці завершився турнір ветеранських збірних з настільного тенісу. Участь взяли 12 збірних із міст і районів Житомирської та Хмельницької областей.
Здобувши перемоги у попередньому та фінальному етапах змагань, головний приз отримала команда з Новограда-Волинського у складі Л.Майстра та А.Гороницького.
Ще одна команда з Новограда, а саме — О.Дога та О.Левицький — замкнули трійку призерів.
Третій колектив тенісистів із нашого міста фінішував у середині турнірної таблиці.