www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


До Дня захисника України — екскурсія Новоградом

20 Жовтня 2017 | Оприлюднив: | 48 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

14 жовтня українці відсвяткували одразу три взаємопов’язані між собою свята: Свято Покрови Божої Матері, День українського козацтва та День захисника України. Саме з нагоди останнього колектив Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запросив учасників АТО та членів їх сімей на цікаву автобусну екскурсію рідним містом.
Розпочалася екскурсія з вулиці Корецької (теперішня вул. Шевченка). Знавець історії міста Віктор Ваховський розкрив нам багато таємниць про місто впродовж цікавої подорожі. Отож, учасники екскурсії мали змогу познайомитися з історією двох городищ: «Замчище» — ближнє городище, «Церковище» — дальнє городище, де пізніше археологами було знайдено сенсаційні скарби: і скляне намисто, і срібна «лунниця», і частина жіночого дзеркальця, і шматок китайського чавуну, а це свідчить лише про те, що на території звягельських земель жили заможні люди.
Цікавим фактом екскурсії було і те, що місто пережило льодовиковий період і стояло на вулкані висотою…
5 кілометрів.
Загалом, упродовж 80 хвилин (саме стільки тривала екскурсія) дорослі та діти поринули в особливості як звягельської, так і новоград-волинської історії, оскільки в 1795 році імператриця Катерина ІІ придбала наше місто у княжни Марії Любомирської за 300 тисяч золотих, і відтоді наше місто йменується сучасною назвою.
Щира подяка висловлюється знавцю звягельської історії Віктору Ваховському, який люб’язно погодився провести дану екскурсію, та Володимиру Горбовському, який безкоштовно надав автобус.

А.ЛАПИНСЬКА, директор МЦСССДМ

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,