www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


«Ваш колектив був найсильнішим серед усіх на конкурсі»

27 Жовтня 2017 | Оприлюднив: | 64 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Такого компліменту від Заслуженого артиста України, артиста Національного Заслуженого академічного ансамблю танцю України ім.Павла Вірського — М.І.Карпенка — був удостоєний Народний дитячий хореографічний ансамбль «Веселка» з Новограда-Волинського. «Коли вручав нам диплом, сказав, що наш колектив був найсильнішим. А всього було представлено 89 номерів», — розповідає художній керівник «Веселки» Катерина Рудакова.
Черговий успіх найвищого рівня в активі «Веселки» — диплом за перше місце на ІV Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «Єднаємо серця», що проходив у Вінниці минулої суботи. Перемогу здобуто в номінації «Народна хореографія» (змішана вікова категорія), де загалом було заявлено 13 колективів.
— Цього разу ми виступали із танцем «Квіти України», в якому задіяні 54 учасники, — зауважила Катерина Рудакова. — Обираючи конкурс, який ми плануємо відвідати, я зважую, якого рівня будуть інші конкурсанти. Бо, якщо немає достойної конкуренції, то не цікаво. Діти повинні мати стимул, щоб боротися за перше місце.
«Хочу сказати велике дякую нашим батькам. Я дуже люблю їх. Адже, завдяки їхній допомозі, їхнім коштам, ми розвиваємося, маємо можливість оновлювати сценічні костюми, їздити на конкурси», — додає Катерина Рудакова. Водночас відзначає небувало потужну підтримку з боку міської влади.
«Упродовж двох останніх років повністю відремонтовано поверх Палацу культури, де знаходиться зал для занять — власне зал, а також хол. Виділили кошти на сценічні костюми, взуття, яке ми собі не могли дозволити раніше. Тепер старша і середня групи — повністю взуті (чоботи — для юнаків, туфельки — для дівчат). Закупили нові віночки, а також комплект вишиванок для середньої групи», — перераховує позитивні зміни керівник колективу.
Додамо, що авторитетне журі відзначило виступ «Веселки» ще однією нагородою — сертифікатом на знижку на участь у Міжнародному багатожанровому конкурсі мистецтв «Super Star», який орієнтовно пройде наступного літа на морському узбережжі.
«Тож, батькам наших діток вже можна починати готуватися. Адже це буде не одноденна поїздка — можна буде не тільки потанцювати, а й відпочити», — випромінює оптимізм художній керівник «Веселки» Катерина Рудакова.

Олег БРЮХАНОВ

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,