www.zvyagel.com.ua

free counters Яндекс.Метрика
Украина онлайн


Учасники Міжнародного саміту мерів підписали маніфест мерів-інноваторів

01 Грудня 2017 | Оприлюднив: | 55 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

28 листопада міський голова Віктор Весельський та секретар міської ради Олена Пономаренко взяли участь у церемонії відкриття Міжнародного саміту мерів (IMS), який заснований у 2016 році як платформа для обміну досвідом між лідерами місцевого самоврядування та фахівцями місцевого розвитку світового рівня.
Під час церемонії відкриття учасники саміту підписали маніфест мерів-інноваторів. Серед зобов’язань — розвивати та впроваджувати інновації, які роблять життя містян комфортним, переймати найкращий світовий досвід, співпрацювати з молодими лідерами та стартап-спільнотою, збільшити соціальний вплив міських проектів та залучати містян до оцінки результатів їх втілення.
Дводенний захід, присвячений інноваціям, які можуть перетворити міста на сервіси, що відповідають потребам своїх жителів, а також світовим викликам, таким як екологічні проблеми, кібербезпека та інклюзивність, проходив упродовж 28 і 29 листопада у Києві, під патронатом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та за підтримки мера Києва Віталія Кличка й Асоціації міст України.

Відділ інформації та зв’язків із громадськістю міської ради
  1. 2 коментарі в статті “Учасники Міжнародного саміту мерів підписали маніфест мерів-інноваторів”

  2. Написав: Вася 05.12.2017 | Відповісти

    Цитувати

    Скажите мне, а какого беса там делает Пономаренко, если это саммит мэров, а не секретарей? Или мэр без неё уже никак? Причём, за казённый счёт.

    Антик ответил:

    Так она…наверное жена уже или еще любовница мера…

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,