www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Подбайте про безпеку, встановлюючи ялинку!

22 Грудня 2017 | Оприлюднив: | 6 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Бажаючи і дорослим, і дітям радісно зустріти свято, працівники державного пожежного нагляду нагадують правила пожежної безпеки у цей відповідальний час, щоб необережне поводження з вогнем не призвело до трагедії.
Встановлюючи ялинку, прослідкуйте, щоб її гілки не були близько від приладів опалення, і вони не повинні захаращувати виходи і проходи з приміщень і навколо ялинки.
Перед влаштуванням новорічної ялинки у громадських місцях — клубах, школах, дошкільних закладах — запросіть працівника Державного пожежного нагляду для попереднього огляду приміщення, де буде встановлена зелена красуня.
Ні в якому разі не залишайте навіть на короткий час біля ялинки дітей без нагляду! Надійно сховайте сірники, щоб вони не потрапили до рук малюків.
Не користуйтесь целулоїдними іграшками, ватою, стеариновими свічками. Готуючи маскарадні костюми для дітей, відмовляйтеся від вати і марлі, якщо вони завчасно не просочені вогнетривкою сумішшю.
Для освітлення ялинок використовуйте тільки гірлянди заводського виготовлення. Електропроводи повинні мати надійну ізоляцію. При будь-яких ознаках несправності — іскрінні, миганні лампочок, сильному нагріванні дротів — гірлянди негайно відключайте.
У школах, дитячих закладах і клубах ялинки дозволяється встановлювати тільки у таких приміщеннях, де є не менше двох виходів, при цьому необхідно виділити із числа дорослих — відповідальних (чергових).
У приміщенні, де буде встановлено ялинку, необхідно мати напоготові справні засоби пожежогасіння, їх розташувати на видних і доступних місцях. Забороняється біля ялинки користуватися відкритим вогнем, запалювати бенгальські вогні тощо.

Новоград-Волинський МРВ УДСНС України у Житомирській області

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,