www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Рекомендований платіж за газ

29 Грудня 2017 | Оприлюднив: | 174 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Отримавши платіжки за газ, люди жахнулися: нова графа «Рекомендований платіж» нарахувала споживачам на тисячі гривень більше від використаного.
Пояснюємо: оплачувати треба лише фактичний борг. Нова графа з’явилася тільки цього місяця. Запровадили її через новий закон «Про житлово-комунальні послуги». А він передбачає, що навіть у разі найменшого порушення термінів платежу, нараховується пеня.
У зв’язку з цим постачальники газу в рахунках для споживачів ввели нову графу — «Рекомендований платіж на наступний місяць». Сплата рекомендованого платежу дозволить споживачам уникнути боргів за газ, а разом із ними — нарахування пені та штрафів.
Рекомендований платіж вираховують для кожного споживача особисто. Для цього враховують прогнозоване споживання газу в наступному місяці.
Прогнозне споживання газу розраховують, виходячи із середньорічного об’єму споживання, яке множиться на місячну частку (відсоток), встановлену в додатку №1 до Кодексу газорозподільних мереж для кожної групи споживання. Що стосується групи споживання, то вона визначається, виходячи з того, які газові прилади встановлені та використовуються.

С.ТИМОЩУК, заступник начальника — начальник відділу ЖКП, УЖКГЕ та КВ міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,