www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Подолати маршрут «Владивосток — Лісабон — Тбілісі» на велосипеді

05 Січня 2018 | Оприлюднив: | 31 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

26 грудня 2017 року в Новограді-Волинському зустріли грузинського мандрівника Нодара Берідзе, який у рамках проекту «Шлях миру» проїхав на велосипеді вже декілька тисяч кілометрів.
Маршрут «Владивосток — Лісабон — Тбілісі» пролягає через Новоград-Волинський, тому т.в.о. начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради
Володимир Гусєв та директор міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Кирилюк із хлібом та сіллю зустріли 47-річного мандрівника поблизу Будинку рад, щоб привітати його на батьківщині Лесі Українки.
Нодар Берідзе розповів, що свій велотур розпочав ще у жовтні 2016 року у Владивостоці і наразі прямує до Лісабону. Завершити велоподорож планує 26 травня 2018-го, повернувшись до Тбілісі у День сторіччя проголошення незалежності Грузії.
Грузинський мандрівник наголосив, що його подорож має соціальну місію: пропаганда миру та заклик до припинення усіх військових дій. Спілкуючись щодня з новими людьми в різних містах та країнах, активіст переконує, що усі мають спільне бажання — жити у мирі і злагоді.

Відділ інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,