Ветеранський «Авангард» — переможець «Різдвяного марафону»!

Ветеранська команда новоградського «Авангарду» — чемпіон Житомирської області сезону 2017 року — розпочала 2018-ий із нових перемог.
На житомирському стадіоні «Спартак» відбулися фінальні матчі традиційного зимового турніру серед ветеранів «Різдвяний марафон-2018».
Цьогоріч вперше «Різдвяний марафон» проходив у двох вікових категоріях — понад 40 та понад 50 років. У категорії 40+ суперничали 8 команд, у категорії 50+ — 4 колективи, — інформує офіційний сайт Житомирської обласної федерації футболу.
У віковій категорії 50+ чемпіоном став новоградський «Авангард». До призової трійки також увійшли «Полісся» (Житомир) і ФК «Довбиш».
Серед молодших авангар­дівці посіли друге місце, пропустивши поперед себе житомирське «Полісся». Третім призером стала команда «Аміко» (Андрушівка).
Привітали та нагородили переможців почесними кубками й медалями голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк, перший заступник голови федерації Віктор Радушинський та виконавчий директор федерації Руслан Маєвський.
Лідер і капітан ветеранського «Авангарду» Геннадій Челядін, користуючись нагодою, від імені команди висловив вдячність генеральному спонсору «Авангарду» — Новоград-Волинській швейній фабриці «Леся».