www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


День Соборності на Звягельщині

26 Січня 2018 | Оприлюднив: | 52 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

22 січня в Новограді-Волинському та районі відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України.


На площі Лесі Українки відбувся мітинг. «22 січня 1919 року в Києві на Софійській площі було проголошене об’єднання Західної й Східної України в єдину соборну державу. Історичний документ став логічним завершенням складного і тривалого шляху нашого народу до єднання, а відтак українці заявили про себе, як про єдину та вільну націю. Попри те, що відтоді не розпочався відлік незалежності України, Акт Злуки став і надалі залишатиметься символом об’єднання українців. На превеликий жаль, як і колись, так і тепер, український народ відстоює ідею єдності, соборності та територіальної цілісності держави. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх тих, хто загинув в ім’я України, хто пожертвував власною волею і добробутом. Слава Героям!» — звертаючись до присутніх, зазначив міський голова Віктор Весельський.
Того ж дня на кордоні Житомирщини й Рівненщини (на межі Новоград-Волинського й Корецького районів) жителі сусідніх областей утворили символічний ланцюг єдності. Представники місцевої влади обох регіонів, за традицією, обмінялися хлібом-сіллю.

Олег БРЮХАНОВ
Фото міської й районної ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,