www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Будуть оголошені конкурси на оренду комунального майна

02 Лютого 2018 | Оприлюднив: | 40 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

25 січня під головуванням секретаря міської ради Олени Пономаренко відбулося засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом.
За результатами обговорення комісією прийнято рішення про оголошення конкурсу на оренду частини нежитлового приміщення на вул.Шевченка, 5/1, для розміщення молодіжного кафе, а також оголошення щодо вивчення попиту на частину нежитлового приміщення котельні на вул. Шевченка, 1, для розміщення спортивного клубу.
Крім того, комісією рекомендовано виконавчому комітету міської ради продовжити діючий договір оренди між управлінням освіти і науки міської ради та відділом культури і туризму міської ради на розміщення бібліотеки-філії №3 міської централізованої бібліотечної системи в ЗОШ №10 на вул.Гетьмана Сагайдачного, 215.

Відділ інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,