www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Увага! Заборонений контент!

02 Лютого 2018 | Оприлюднив: | 193 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Як відомо, з метою протидії інформаційній агресії з боку іноземних держав, мінімізації її впливу на населення нашої держави, Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення, спільно із правоохоронними органами, вживаються заходи щодо тимчасового обмеження ретрансляції деяких російських телеканалів у кабельних мережах провайдерів програмної послуги та в громадських закладах. Незважаючи на всі запобіжні заходи, вплив російської пропаганди продовжує затьмарювати розум наших громадян.
Тому необхідно звернути увагу на фізичних та юридичних осіб, котрі здійснюють незаконну ретрансляцію заборонених програм у місцях масового відпочинку та скупчення людей, а також осіб, які продають продукцію, яка дозволяє здійснювати перегляд заборонених каналів чи пакет програм, який містить заборонені телерадіопрограми, та вимагати від них негайного вжиття заходів із обмеження доступу до перегляду заборонених каналів.
В іншому випадку законодавством України передбачено сувору відповідальність за розповсюдження телевізійних програм, зміст яких загрожує національній безпеці, пропагує війну, насильство, жорстокість, розпалює міжетнічну, расову, релігійну ворожнечу.
Довідково. На даний час рішеннями Національної ради і Окружного адміністративного суду міста Києва в ефірних і кабельних мережах України заборонено ретрансляцію наступних російських каналів: «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-планета», «Россия-24» і «НТВ-Мир», «TVCI», «Россия-1», «НТВ», «ТНТ», «Петербург-5», «Звезда», «РЕН-ТВ», «Life News», «Russia Today», «РБК-ТВ», «Історія» (ВГТРК), «365 дней», «24 Техно», «Мир 24», «Многосерийное ТВ» та «Иллюзион+» «Совершенно секретно», «Кто есть кто», «Шансон-ТВ», «Парк развлечений», «Мир сериала», «Авто плюс», «Кухня ТВ», «КХЛ», «Наука 2.0», «Моя планета», «Телекафе», «Боец», «Время: далекое и близкое», «Настоящее Страшное Телевидение» (НСТ) і «Сарафан».

О.ПЕРЕТЯТКО
  1. 2 коментарі в статье “Увага! Заборонений контент!”

  2. Написал: Alex alex 13.02.2018 | Ответить

    Цитировать

    Спутниковые тарелки вне закона? а тот кто продает спутниковое оборудование?

    sirrah ответил:

    при чем тут тарелки?

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,