www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Мороз, ожеледиця і стан доріг — причина звернень до травматологів

02 Березня 2018 | Оприлюднив: | 25 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Останній зимовий місяць приготував багато синоптичних сюрпризів українцям, зокрема, й новоград-волинцям. Тож ми звернулися до травматологів, аби дізнатися, яким чином мороз та ожеледиця позначилися на здоров’ї наших мешканців.
Як розповів завідувач травматологічним відділенням міськрайТМО Анатолій Благодир, за зимовий період до травмпункту звернулося 1 тис. 380 осіб. Внаслідок ожеледиці різного ступеню важкості постраждало 418 мешканців, з переохолодженнями та обмороженнями легкого ступеню — 15, з обмороженнями важкого ступеню — 6 осіб. На щастя, низька температура в останні дні зими і перший день весни (коли верстався номер), не призвела до трагічних смертельних випадків.
Загалом у поточному році у травмпункті проведено 194 оперативних втручання з приводу ушкоджень кісток опорно-рухового апарату, внаслідок падінь та нещасних випадків. Як зауважують лікарі-травматологи, здебільшого травми пов’язані з погодними умовами та станом доріг.

Юлія КЛИМЧУК

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,