www.zvyagel.com.ua







Праздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Відзначено кращих у рейтингу «Гордість міста-2017»

09 Березня 2018 | Оприлюднив: | 149 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Як ми писали у попередньому номері газети, за підсумками соціально-економічного розвитку Новограда-Волинського, минулого тижня у нас урочисто відзначили кращих містян. 29 лютого кожен із них — тих, хто працює і досягає вагомих здобутків, — отримав почесну відзнаку на урочистій церемонії рейтингу «Гордість міста-2017». Пропонуємо нижче імена переможців місцевого рейтингу популярності та фоторепортаж із місця події.
Кожному із номінантів газета «Звягель», спільно з громадою міста, бажає повсякчас відчувати повагу і шану суспільства, на благо якого вони працюють. Прийміть щирі вітання і побажання здійснення мрій, планів та успіхів в усьому!

«Сумлінний платник податків серед промислових підприємств»:
— ТОВ «Новофарм-Біосинтез», директор Валерій Перерва.
«Виробник якісної продукції»:
— ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод», генеральний директор Сергій Портянко.
«Кращий менеджер»:
— Тетяна Кондратюк, директор ПрАТ «ВКФ "Леся"».
«Заклад відпочинку»:
— кафе «Моя кава», фізична особа-підприємець Марина Маліновська.
«Робітнича майстерність»:
— Марія Чечет — пекар-укладальник хлібобулочних виробів ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод»;
— Юрій Мороз — електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах ПАТ «Новоград-Волинський завод сільгоспмашин».
«Кращі у галузі культури»:
— колектив міського Палацу культури ім.Лесі Українки, директор Ірина Антипчук;
— Народний камерний хор вчителів Школи мистецтв міста, керівник Леся Адамович.
«Краще підприємство житлово-комунального господарства»:
— комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго», директор Людмила Тодорович.
«Краще ОСББ міста»:
— ОСББ «Наш дім», голова правління Андрій Войтович.
«Партнерство у дії»:
— ФОП Андрій Андрущенко.
«Лікар-науковець»:
— Василь Борис — головний лікар Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання.
«Кращий сімейний лікар»:
— Дарія Костриця — завідувач-лікар загальної практики, сімейний лікар амбулаторії загальної практики сімейної медицини №6.
«Тепло душі — дітям»:
— Лариса Демчук, завідувач денним стаціонаром для дітей комунального закладу «ЦПМСД Новограда-Волинського».
«Милосердя у дії»:
— Світлана Кур’ята, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міської ради.
«Освітянський педа­гогічний олімп»:
— Оксана Андрійчук — учитель історії колегіуму;
— Галина Ющик — заступник директора колегіуму;
— Ірина Рожок — учитель української мови та літератури ЗОШ №2;
— Анатолій Сахно — учитель інформатики ЗОШ №7;
— Людмила Мартинюк — викладач комп’ютерних дисциплін Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму.
«Учнівська інтелектуальна гвардія міста»:
— Олексій Бірюченко — учень 11 класу ЗОШ №7;
— Анатолій Шмідт — учень 11 класу ЗОШ №7;
— Едуард Максимович — учень 9 класу ЗОШ №6.
«Кращий студент»:
— Марія Валінкевич — студентка державного навчального закладу «Новоград-Волинське вище професійне училище».
«Спортивний олімп»:
— Аліна Карпишина — вихованка відділення карате дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, чемпіонка Житомирської області з командного куміте, бронзова призерка Чемпіонату України з карате;
— Олексій Плісак — вихованець відділення боксу дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, чемпіон України з боксу та кікбоксингу;
— Каріна Чорномор — вихованка Новоград-Волинського відділення вільної боротьби дитячо-юнацької спортивної школи Житомирської обласної ради, чемпіонка України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2001-2002 року народження;
— Олександр Кузубяк — вихованець федерації кіокушинкай карате Житомирської області, чемпіон України та чемпіон Житомирської області з кіокушинкай карате серед юнаків та дівчат 2001-2002 року народження;
— Новоград-Волинський клуб ветеранів футболу «Авангард» (тренер Валерій Блізніченко, капітан Геннадій Челядін) — чемпіони Житомирської області, срібні фіналісти кубку Житомирської області з футболу 2017 року;
— команда дівчат з волейболу дитячо-юнацької спортивної школи (тренер Михайло Олендер, капітан Анастасія Плаван) — чемпіони Житомирської області серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл;
— Юра Мірзабекян — тренер Новоград-Волинського відділення вільної боротьби дитячо-юнацької спортивної школи Житомирської обласної ради.
«Сильний духом»:
— Марина Васьківська — член молодіжно-оздоровчого клубу «Фенікс» для осіб з обмеженими фізичними можливостями, чемпіонка Житомирської області з армспорту (інваспорт), чемпіонка України та області з армспорту (інваспорт), срібна призерка чемпіонату Європи з параармреслінгу на ліву руку.
«Легенда спорту»:
— Віктор Пукас — засновник секції греко-римської боротьби у Новограді-Волинському.
«Військова доблесть»:
— підполковник Сергій Спешилов — заступник командира 30-ї ОМБр з озброєння, начальник технічної частини 30-ї ОМБр оперативного командування «Північ» Сухопутних військ ЗСУ;
— лейтенант Ліна Соболь — офіцер відділення морально-психологічного забезпечення управління 30-ї ОМБр оперативного командування «Північ» Сухопутних військ ЗСУ;
— майор Олександр Тітов — заступник командира батальйону радіаційного, хімічного, біологічного захисту військової частини А3814;
— старшина Олег Сидорчук — командир відділення підвозу пального та мастильних матеріалів автомобільного взводу роти матеріального забезпечення військової частини А3814;
— старшина Юрій Забережний — командир взводу розвідки технічними засобами військової частини А2076;
— старшина Юрій Ящук — головний сержант другої розвідувальної роти військової частини А2076.
«Вогнеборець року»:
— Василь Марчук — прапорщик служби цивільного захисту, старший пожежник-рятувальник 10-ї державної пожежно-рятувальної частини.
«Активна громадська організація»:
— Новоград-Волинський осередок Всеукраїнського Братства ОУН-УПА ім. Романа Шухевича (Тараса Чупринки), голова міського осередку Віктор Бусленко.

Підготувала Юлія КЛИМЧУК
Фото Сергія ЩУРУКА

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,