Продовжуючи традиції Олександра Дідовця

На базі спортивного комплексу «Динамо» у Радомишлі відбулися обласні змагання з гирьового спорту серед спортсменів віком до 18 років (2000 р.н. і молодші).
Учасниками турніру стали вихованці відділення гирьового спорту, що діє при районній дитячо-юнацькій спортивній школі під керівництвом тренера-викладача Лілії Прокопчук.
Переможцем у ваговій категорії 73 кг став Віталій Колесник.
Треті місця посіли Віталій Приводнюк (73 кг), Ярослав Кокуть (63 кг) і Надія Клепус (понад 63 кг). Четверте місце — у Романа Мороза (73 кг).
У загальнокомандному заліку представники Новоград-Волинського району посіли четверте місце.
Додамо, що вихованці відділення проводять тренування у спортивному залі, створеному Олександром Дідовцем. У підвальному приміщенні, понад тридцять років тому переобладнаному відомим звягельчанином під спортзал, продовжують зростати чемпіони.