ФК «Звягель» переміг команду Олександра Алієва

Готуючись до сезону, ФК «Звягель» проводить тренувальні матчі. Вдруге впродовж міжсезоння звягельчани зіграли із ФК «Хмельницький», який нещодавно очолив колишній гравець київського «Динамо» й збірної України Олександр Алієв.
Для нового наставника хмельничан цей матч став другим товариським поєдинком у тренерській кар’єрі, — повідомляє https://ye.ua.
Першими розмочили рахунок господарі — 1:0. Сталося це у першому таймі. Проте перевага хмельничан тривала недовго. Через три хвилини ФК «Звягель» відзначився із пенальті — 1:1.
ФК «Хмельницький» мав удосталь нагод, аби потішити нового тренера результативною грою, але «Звягель» виручила вдала гра голкіпера й каркас воріт. Більше того, успіх принесли контратакувальні дії. В одному зі швидких переходів від захисту до атаки звягельчани повели у рахунку — 1:2. Такий результат протримався до фінального свистка.
У першій товариській грі між цими командами, що відбулася 9 березня, перемогу з рахунком 1:0 святкував ФК «Хмельницький».