www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


«Підрізати крила» авіамоделістам не будуть

13 Квітня 2018 | Оприлюднив: | 53 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Участь у парламентських слуханнях Верховної РадиДнями до редакції нашої газети зателефонували схвильовані батьки, діти яких відвідують гуртки у Центрі науково-технічної творчості учнівської молоді (ЦНТТУМ). Проблема виникла тому, що у приміщення центру заселився колектив централізованої бухгалтерії управління освіти, через що стала поширюватися інформація про можливе закриття окремих гуртків. Нагадаємо, бухгалтерія раніше працювала у приміщенні, яке піде під знос, і на місці якого мають побудувати «Прозорий офіс». Тому певний час працівники змушені кочувати з місця на місце через відсутність приміщення для роботи.
За коментарем з приводу ситуації, викликаної «новоселами», ми звернулися до керівника ЦНТТУМ Валентини Найдюк:

Участь у парламентських слуханнях Верховної Ради— Це — нормальна реакція, коли батьки переживають, цілком їх розумію, але хвилюватися не варто,— прокоментувала ситуацію Валентина Іванівна. — Переїзд до нас бухгалтерії — рішення тимчасове, до 1 вересня. Потім бухгалтерів планують перевести на базу шкіл. Фактично це не вплинуло на нашу роботу. Довелося скасувати декілька масових заходів і декілька гуртків перемістити в інші кабінети. Діти надалі активно займаються науково-технічною творчістю, а техноклуб, який займався в актовій залі, перейшов на екскурсійний режим роботи — заплановано низку екскурсій на підприємства міста, з метою отримання корисних для гуртківців технологічних знань. Ніхто не зацікавлений у тому, щоб гуртків стало менше, тож батьки можуть не переживати. Будемо працювати, незручності — тимчасові.
Валентина Найдюк запевнила, що батькам були надані роз’яснення, і хвиля занепокоєння минула. Влада міста та керівництво управління освіти і науки, за словами Валентини Іванівни, підтримують позашкільну освіту. Зокрема, у Новограді-Волинському розглядають можливість передачі приміщення школи-інтернату (після скасування в Україні інтернатних закладів на користь європейської схеми дитячих будинків сімейного типу) під новий Центр позашкільної освіти.
Нагадаємо, 21 березня директор ЦНТТУМ Валентина Найдюк та начальник міського управління освіти і науки Тетяна Ващук взяли участь у парламентських слуханнях на тему: «Національна інноваційна система: стан та законодавче забезпечення розвитку».

В.І.Найдюк була запрошена до промови на слуханнях, акцентувала увагу на важливості державного фінансування закладів позашкільної освіти для розкриття творчого потенціалу вихованців.

Юлія КЛИМЧУК

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,