У борців вільного стилю — чемпіонка і срібна призерка

Такого результату досягли представники Новоград-Волинської школи вільної боротьби на Всеукраїнському турнірі, що проходив 20-21 квітня у Хмельницькому.
Як розповів «Звягелю» тренер Олександр Гуцан, престижний турнір зібрав майже 400 спортсменів із України, Білорусі та Молдови. Поєдинки тривали два повних дні, одночасно на трьох борцівських килимах.
У ваговій категорії 42 кг чемпіонкою стала Анастасія Наюк. Фінал проходив напружено, під супровід тренерських апеляцій, проте звягельчанка вийшла з цього двобою переможцем за очками — 10:8.
У категорії 50 кг срібною призеркою стала Ірина Бондар. Як повідомив тренер, Ірина перемагала за підсумками першого періоду, проте, внаслідок кількох помилок, у підсумку поступилася.
Загалом міська команда делегувала на турнір сімох борців. Нинішні переможці й призери, а також кращі спортсмени в інших вагових категоріях невдовзі вирушать на чемпіонат України з вільної боротьби, що пройде у Миколаєві на початку травня.