Бронза є. Чекаємо на золото

У Березному, що на Рівненщині, відбувся ХХІV Всеукраїнський турнір зі греко-римської боротьби серед юнаків, пам’яті Заслуженого тренера України Станіслава Коваля. Змагання проходили у спорткомплексі ліцею-інтернату спортивного профілю.
У турнірі взяли участь кращі борці України та гості з Німеччини. Загалом — понад 400 спортсменів.
У ваговій категорії до 68 кг бронзовим призером став учень гімназії Вадим Гнітецький (тренери: А.Г.Пукас, С.С.Свірщук, Р.М.Савчук). Попри неабияку конкуренцію (18 спортсменів у категорії), Вадим зумів вибороти місце на п’єдесталі пошани.
«Здобути медаль на такому турнірі — це велике досягнення. Тож, вітаємо Вадима та його тренерів», — із побажанням нових перемог на борцівських килимах повідомляють у міській федерації греко-римської боротьби.
У федерації обіцяють, що Вадим Гнітецький отримає матеріальне заохочення з фонду, виділеного для борців федерації греко-римської боротьби міста депутатом Житомирської обласної ради В.С.Мельником.