Юні важкоатлети набираються досвіду

\"ЮніЧерговим етапом підготовки до всеукраїнських стартів став чемпіонат Житомирської області з важкої атлетики, що проходив у Першотравенську. У турнірі взяли участь спортсмени віком до 17 років.
У загальнокомандному заліку команда міста Новограда-Волинського посіла друге місце, поступившись господарям. Замкнули призову трійку юні важкоатлети із с.Ярунь Новоград-Волинського району.
Окремо в командному заліку серед дівчат Новоград став першим, серед юнаків — другим.
\"ЮніВихованці Новоград-Волинської міської ДЮСШ відділення важкої атлетики під керівництвом тренера Катерини Золотарьової досягли наступних результатів: