www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Департамент праці та соціального захисту населення міської ради інформує

08 Червня 2018 | Оприлюднив: | 94 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Програма житлових субсидій має бути адресною, спрямованою на підтримку людей із невеликими доходами. Тому постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 р. №329 затверджено нову редакцію Положення про порядок призначення житлових субсидій.
Що мають на меті прийняті зміни?
Перш за все, це — мотивація зайнятого населення до легалізації відносин у сфері оплати праці і зайнятості населення, а також встановлення справедливого механізму врахування доходів, враховуючи майновий стан громадян, які звертаються за призначенням субсидії.
Модернізована програма житлових субсидій передбачає, перш за все, необхідність із 1 травня 2018 року подати нову заяву і декларацію для призначення субсидії. При цьому наголошуємо, що це не стосується всіх без винятку (мова йде про ті домогосподарства, які потрапляють у, так звану, групу ризику):

  • домогосподарства, до складу яких входять особи, в яких відсутні доходи, або ці доходи менші, ніж мінімальна заробітна плата, якщо не сплачується ЄСВ (єдиний страховий внесок) у мінімальному розмірі сумарно протягом 3 місяців у періоді, за який враховуються доходи;
  • ВПО;
  • особи, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства (відповідно до норм Сімейного кодексу, сім’я — це особи, які проживають спільно і ведуть спільне господарство. І навіть якщо юридично особа зареєстрована за іншою адресою, це не значить, що вони не ведуть спільне господарство. І таким чином доходи не враховуються ні там, ні там. Зараз Постановою №329 це питання врегульовано. Доходи враховуються за місцем, де знаходиться сім’я);
  • особи, які є орендарями житлових приміщень (будинків);
  • особи, які зареєстровані в житловому приміщенні, але фактично в ньому не проживають.

При цьому звертаємо увагу, що пунктом 6 Положення визначено випадки, коли субсидія не призначається:

  • перевищення встановленої площі житлового приміщення (120 м кв. — квартира та 200 м кв. — будинок);
  • наявність транспортних засобів, із дати випуску яких минуло менше 5 років;
  • несплата працездатними особами єдиного соціального внеску;
  • здійснення покупки на суму більше 50 тис. грн. (у тому числі — набуття права власності);
  • наявність заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг.

Враховуючи вищезазначене, з 1 травня спеціалістами департаменту праці та соціального захисту населення міської ради ведеться робота щодо прийому нових заяв та декларацій для призначення субсидії. Станом на 4 червня до департаменту звернулось 2512 громадян. Із них: 1510 громадян подали новий пакет документів; по 1002 домогосподарствах були внесені корективи в особові справи.
До уваги новоград-волинців. Департамент соціального захисту проводить прийом громадян щоденно, з понеділка по четвер включно, без обідньої перерви. Враховуючи, що кількість звернень дуже велика, завчасно просимо вибачити нас за тимчасові незручності у вигляді черг під час подачі пакету документів. Щоб уникнути таких незручностей, ви можете попередньо записатись на прийом за тел.: 2-40-11.

О.ПОНОМАРЕНКО, заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,