«Звягель» вийшов у фінал кубку області

У суботу, 9 червня, відбулися матчі-відповіді півфіналу кубку Житомирської області з футболу пам’яті Героїв Небесної Сотні. Попри поразку на домашньому стадіоні з рахунком 1:2 від андрушівської «Фортуни», «Звягель» вийшов до фіналу, оскільки в першому поєдинку здобув перемогу — 3:1.
Півтисячі глядачів стали свідками, як С.Слюсар на 8-ій хвилині вивів «Звягель» уперед — 1:0. У другому таймі швидкий дубль П.Дацюка (58 хв., 62 хв.) повернув у дуель інтригу, але «Звягель» втримав сприятливий для себе рахунок.
Другим фіналістом став «Мал» (Коростень), який за сумою двох матчів виявився сильнішим за ФК «Бердичів» — 1:1 і 1:0.
У чемпіонаті області виїзну перемогу здобуло городницьке «Полісся». Із рахунком 2:0 полісяни переграли «Будівельник» (Гранітне).
Результати першості області: «Звягель-2» (Новоград-Волинський) — «Керамік» (Баранівка) — 0:3; «Юність» (Волиця) — «Звягель-750» (Новоград-Волинський) — 1:1.
У неділю, 10 червня, відбулися матчі 5-го туру чемпіонату Житомирської області серед ветеранів.
У групі «Північ» «Авангард» (Новоград-Волинський) переміг «Ветеран» (Лугини) — 2:0. Таким чином, новоградські футбольні ветерани знову увірвалися у лідируючу групу чемпіонату.