www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Додаток 2 до рішення міської ради від 07.06.2018 р. №508. Положення про порядок обчислення і сплати збору за місця для паркування транспортних засобів

15 Червня 2018 | Оприлюднив: | 50 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

1. Платниками збору є юридичні особи, їх філії (відділення, представництва), фізичні особи-підприємці, які, згідно з рішенням міської ради, організовують та провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках.
2. Об’єктом оподаткування є земельна ділянка, яка спеціально відведена для забезпечення паркування транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування, тротуарах або інших місцях, а також комунальні гаражі, стоянки, паркінги (будівлі, споруди, їх частини), які побудовані за рахунок коштів міського бюджету, за винятком площі земельної ділянки, яка відведена для безоплатного паркування транспортних засобів, передбачених статтею 30 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».
3. Базою оподаткування є площа земельної ділянки, відведена для паркування, а також площа комунальних гаражів, стоянок, паркінгів (будівель, споруд, їх частин), які побудовані за рахунок коштів міського бюджету.
4. Ставки збору встановлюються за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 квадратний метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, у розмірі 0,03 відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.
5. Збір сплачується до міського бюджету авансовими внесками до 30 числа (включно) кожного місяця (у лютому до 28 (29) включно) за місцем розташування спеціально відведеного місця для паркування транспортних засобів. Остаточна сума збору, обчислена відповідно до податкової декларації за податковий (звітний) квартал (з урахуванням фактично внесених авансових платежів), сплачується у строки, визначені для квартального податкового періоду.
6. Остаточна сума збору за місця для паркування транспортних засобів, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал (з урахуванням фактично внесених авансових платежів), сплачується до бюджету міста Новограда-Волинського щоквартально у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк.
7. Платник збору, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що провадить діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на земельній ділянці не за місцем реєстрації такого платника збору, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як платника збору в органі державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки.
8. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.
9. Відповідальність за своєчасне перерахування збору за місця для паркування транспортних засобів несуть платники збору, відповідно до положень Податкового Кодексу України.
Суми збору, не сплачені в установлені строки, вважаються податковим боргом і стягуються до бюджету, згідно з положеннями Податкового Кодексу України.
10. Контроль за повнотою, правильністю та своєчасністю сплати збору за місця для паркування транспортних засобів здійснюється Новоград-Волинським управлінням Головного управління Державної фіскальної служби України в Житомирській області, відповідно до Податкового Кодексу України.

В.Л.ВЕСЕЛЬСЬКИЙ, міський голова

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,