www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Додаток 1 до рішення міської ради від 07.06.2018 р. №508. Положення про порядок обчислення і сплати туристичного збору

15 Червня 2018 | Оприлюднив: | 29 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Туристичний збір — це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету.
1. Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію міста та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.
2. Платниками збору не можуть бути особи, які:
а) постійно проживають, у тому числі — на умовах договорів найму у місті;
б) особи, які прибули у відрядження;
в) інваліди, діти-інваліди та особи, які супроводжують інвалідів І групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого):
г) ветерани війни;
д) учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;
є) діти віком до 18 років.
3. Ставка встановлюється у розмірі 1 відсотка до вартості усього періоду проживання (ночівлі), визначеної пунктами 4, 5 цього Положення.
4. Базою справляння є вартість усього періоду проживання (ночівлі) в місцях, визначених пунктом 6 цього Положення за вирахуванням податку на додану вартість.
5. До вартості проживання не включаються витрати на харчування чи побутові послуги (прання, чистка, лагодження та прасування одягу, взуття чи білизни), телефонні рахунки, оформлення закордонних паспортів, дозволів на в’їзд (віз), обов’язкове страхування, витрати на усний та письмовий переклади, інші документально оформлені витрати, пов’язані з правилами в’їзду.
6. Справляння збору здійснюється адміністраціями готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та іншими закладами готельного типу, розташованими на території міста (податкові агенти).
7. Податкові агенти справляють збір під час надання послуг, пов’язаних із тимчасовим проживанням (ночівлею), і зазначають суму сплаченого збору окремим рядком у рахунку (квитанції) на проживання.
8. Збір сплачується до міського бюджету авансовими внесками до 30 числа (включно) кожного місяця (у лютому до 28 (29) включно). Суми нарахованих щомісячних авансових внесків відображаються у квартальній податковій декларації. Остаточна сума збору, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал (з урахуванням фактично внесених авансових платежів), сплачується у строки, визначені для квартального податкового періоду.
9. Податковий агент, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що надає послуги з тимчасового проживання (ночівлі) не за місцем реєстрації такого податкового агента, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як податкового агента туристичного збору в органі державної податкової служби за місцезнаходженням підрозділу.
10. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.
11. Відповідальність за своєчасне перерахування туристичного збору несуть податкові агенти, відповідно до положень Податкового Кодексу України.
Суми збору, не сплачені в установлені строки, вважаються податковим боргом і стягуються до бюджету, згідно з положеннями Податкового Кодексу України.
12. Контроль за повнотою, правильністю та своєчасністю сплати туристичного збору здійснюється Новоград-Волинським управлінням Головного управління Державної фіскальної служби України в Житомирській області, відповідно до Податкового Кодексу України.

В.Л.ВЕСЕЛЬСЬКИЙ, міський голова

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,